Ana SayfaKripto Para AnalizleriChiliz (CHZ) Coin Yorum Analizi! Önemli Bölgede Hareket Ediyor!

Chiliz (CHZ) Coin Yorum Analizi! Önemli Bölgede Hareket Ediyor!

-

Destek seviyesinde bulunan CHZ için kısa ve orta vadeli analizler yaptım. Dilerseniz bu analizlere daha yakından bakalım.

Chiliz (CHZ) Kısa Vadeli Fiyat Analizi

Chilizcoin

Anlık olarak 0.17580 dolardan işlem görmekte olan CHZ destek olarak belirttiğim 0.16980 dolardan tepki almaktadır. Bu seviyenin daha öncesinde de test edildiğini ve tepki alındığını belirtmekte fayda vardır. Bu nedenle bu seviyelerden işleme girilmesinin uygun olduğunu düşünüyorum. (Bknz: Destek ve Direnç Nedir?)

Direnç olarak belirlediğim ilk seviye ise 0.23090 dolardır. Bu seviyenin yatırımcılar için önemli bir direnç seviyesi olduğunu belirtmeliyiz. Çünkü fiyatın birçok kez buraya gelerek satış işlemleri ile karşılaştığını grafikte görmekteyiz. Bu nedenle bu seviye bizler için kar alım seviyesi olabilir. Eğer bu seviye yukarı yönlü bir kırılım yaşar ise bir sonraki direnç seviyesi hedefimiz 0.28545 dolardır.

Chiliz (CHZ) Orta Vadeli Fiyat Analizi

chiliz coin
Chiliz Coin Günlük Analizi

Orta vadeli fiyat grafiğine baktığımda karşımıza daha net yapılar çıkmaktadır. Destek seviyesi olarak belirlediğim 0.17215 dolar bizler için alım bölgesi olabileceğini düşünüyorum. Çünkü daha öncesinde de fiyatın bu seviyeye gelerek buradan tepki aldığını görmekteyiz. (bknz: Kriptoda Fork Nedir?)

Direnç seviyesi olarak belirlediğim seviyeler sırasıyla ilk önce 0.22075 dolardır. Bu seviyenin kar alım seviyesi olduğunu düşünüyorum. Çünkü daha öncesinde de fiyatın buraya gelerek ciddi satışlar ile karşılaştığı gözlemlenmektedir. Eğer bu seviye yukarı kırılır ise bir sonraki hedefler 0.24950 dolar ve 0.29690 dolardır.

Bilal Tekmil
Bilal Tekmil
Düzce Üniversitesi Endüstri mühendisliği bölümünde eğitim görmekte olan Bilal Tekmil blokchain teknolojisine olan ilgi ve bilgisini Coin Otağ kullanıcıları ile paylaşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler