Chiliz (CHZ) Yorum Analizi: Yükseliş Senaryosu!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Chiliz coin fan tokenler arasında en popüler olan coinlerden. Birçok anlaşma ile reel hayata bağlanan CHZ coin uzun süredir fiyatlanmamakta. Peki analizler bize ne söylemekte? Yükseliş yakın mı? Grafikleri beraber yorumlayalım.

CHZ Coin Genel Yorum Analiz

Chz

CHZ coin genel yorum analizine baktığımızda uzun süredir yatay bir seyir görmekteyiz. Bu yatay seyir CHZ coin yatırımcılarını bekletmiş bulunmaktaydı. Fakat son günlerde yaşanan bir yükseliş dalgası yatırımcıların içini ferahlatmış gibi görünüyor.

Bahsedilen yükseliş dalgası yaklaşık %136 oranında olup, CHZ coine yeni yatırımcılar çekti. Peki ilerleyen zamanlarda teknik analiz CHZ coin için neler söylemekte? Olası direnç seviyelerini ve yükseliş formasyonlarını beraber yorumlayalım.

CHZ Coin Kısa Vade Teknik Analiz Yorumu

Chz4h

CHZ coin teknik analizimizi yorumlamak istediğimizde karşımıza birkaç ana etken çıkmakta. Öncelikle yaşanan yükseliş dalgasından sonraki fiyat hareketlerine bakalım. Yaşanan %136’lık yükselişten sonra CHZ coin bir üçgen yapısı oluşturmuş durumda. Bu üçgen yapısı, düşen trend (satış baskısı) ile yükselen trendin (alış baskısı) birleşimiyle oluşur. Bu trendlerin ikisinden birinin kırılımı, kısa vade yönü bize tayin eder.

Analizimizde oluşan üçgen yapısı yukarı kırılım ile sonuçlanmış gözüküyor. Bu durumsa bize satış baskısının kırıldığını ve CHZ coin için teknik anlamda büyük engellerin kalmadığını söylemekte. Önümüzdeki direnç seviyeleri grafikte ve yazının sonunda belirtilmiştir. Her direnç aşılımı sonraki direnç seviyesinin testini getirir.

Fiyatın bulunduğu bölge aynı zamanda bir destek bölgesi diyebiliriz. Bu majör destek bölgesinin kırılmaması durumunda fiyat yukarı hareketlerine devam edecektir.

Piyasa ve BTC koşulları analiz için önemli konumdadır. Olası bir Bitcoin baskılamasında analizde değişikliğe gidilebilir.

CHZ Coin Destek ve Dirençler

Zayıf Direnç $0.68
Zayıf Direnç $0.58
Güçlü Destek $0.46 – $0.40

Lütfen kendi riskinizi yönetin.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster