Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriChiliz (CHZ) Yorum Analizi: Yükseliş Senaryosu!

  Chiliz (CHZ) Yorum Analizi: Yükseliş Senaryosu!

  -

  Chiliz coin fan tokenler arasında en popüler olan coinlerden. Birçok anlaşma ile reel hayata bağlanan CHZ coin uzun süredir fiyatlanmamakta. Peki analizler bize ne söylemekte? Yükseliş yakın mı? Grafikleri beraber yorumlayalım.

  CHZ Coin Genel Yorum Analiz

  Chz

  CHZ coin genel yorum analizine baktığımızda uzun süredir yatay bir seyir görmekteyiz. Bu yatay seyir CHZ coin yatırımcılarını bekletmiş bulunmaktaydı. Fakat son günlerde yaşanan bir yükseliş dalgası yatırımcıların içini ferahlatmış gibi görünüyor.

  Bahsedilen yükseliş dalgası yaklaşık %136 oranında olup, CHZ coine yeni yatırımcılar çekti. Peki ilerleyen zamanlarda teknik analiz CHZ coin için neler söylemekte? Olası direnç seviyelerini ve yükseliş formasyonlarını beraber yorumlayalım.

  CHZ Coin Kısa Vade Teknik Analiz Yorumu

  Chz4h

  CHZ coin teknik analizimizi yorumlamak istediğimizde karşımıza birkaç ana etken çıkmakta. Öncelikle yaşanan yükseliş dalgasından sonraki fiyat hareketlerine bakalım. Yaşanan %136’lık yükselişten sonra CHZ coin bir üçgen yapısı oluşturmuş durumda. Bu üçgen yapısı, düşen trend (satış baskısı) ile yükselen trendin (alış baskısı) birleşimiyle oluşur. Bu trendlerin ikisinden birinin kırılımı, kısa vade yönü bize tayin eder.

  Analizimizde oluşan üçgen yapısı yukarı kırılım ile sonuçlanmış gözüküyor. Bu durumsa bize satış baskısının kırıldığını ve CHZ coin için teknik anlamda büyük engellerin kalmadığını söylemekte. Önümüzdeki direnç seviyeleri grafikte ve yazının sonunda belirtilmiştir. Her direnç aşılımı sonraki direnç seviyesinin testini getirir.

  Fiyatın bulunduğu bölge aynı zamanda bir destek bölgesi diyebiliriz. Bu majör destek bölgesinin kırılmaması durumunda fiyat yukarı hareketlerine devam edecektir.

  Piyasa ve BTC koşulları analiz için önemli konumdadır. Olası bir Bitcoin baskılamasında analizde değişikliğe gidilebilir.

  CHZ Coin Destek ve Dirençler

  Zayıf Direnç $0.68
  Zayıf Direnç $0.58
  Güçlü Destek $0.46 – $0.40

  Lütfen kendi riskinizi yönetin.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler