Chainlink (LINK) 3 Ağustos Fiyat Analizi: Son Durumlar Ne?

Chainlink Fiyat Analizi!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin’in 42.000 doların üzerindeki son rallisine çok fazla odaklanıldı. yatırımcıların ilgi odağı Bitcoin üzerinde parlak bir şekilde parlarken, daha düşük düzeydeki kripto paraların bazıları geçen hafta daha fazla kazanç gördü. Bunlardan Biri de Chainlink (LINK) idi.

Chainlink (LİNK)

Bunlardan birincisi, Chainlink (LINK), yaklaşık %25 kazançla, piyasa değerine göre ilk 50 altcoin arasında haftalık en yüksek kazanç yüzdesine sahipti. LINK, hafta için iyi konumlanmış gibi görünse de, önemli bir direnç seviyesi yükselişinin ilerlemesini engelleyebilir.

Chainlink (LINK) Günlük Grafiği

Chainlink (LİNK)

LINK’in son rallisi, son birkaç gün içinde bazı önemli gelişmeleri tetikledi. Örneğin, fiyat, Bitcoin’in 30.000 dolardan toparlanmasının ardından LINK iki aydan uzun bir süredir ilk kez 20’lik SMA (kırmızı) ve 50’lik SMA (sarı) seviyesinin üzerinde kapandı. Fiyat ayrıca bir direnç seviyesi olan 21 doların üzerinde kapandı. En son 19 Mayıs tarihinde bu seviyedeydi.

Şimdi bir sonraki hedef %23,6’lık Fibonacci seviyesinde 23,94 ABD Doları. Görünür hedefin POC’sine denk gelen bir bölge. Bu, satıcıların LINK’in aktif trendine yanıt verebileceği ve yükseliş yörüngesini durdurabileceği yerdir. 4 saatlik grafik şimdiden piyasada ki satış baskısının sinyallerini veriyordu.

Gözlemciler, aynı zamanda haftalık grafik 50’lik SMA ile çakıştığı için önümüzdeki günlerde 21-21,3 dolarlık destek seviyesini yakından takip etmelidir.

Chainlink (LINK) Planları

Göreceli Güç Endeksi (RSI) aşırı alım bölgesinde tersine döndü, ancak endeks 60’ın üzerinde kaldığı için boğalar hala güçlü bir konumdaydı. +DI’si -DI’nin üzerinde kaldı ancak bazı satış baskılarının sonucu olarak hafif bir düşüş kaydetti. MACD indikatöründe, satın alma baskısı sabit kalırken 60 günden fazla bir süre içinde yarı hattın üzerindeki ilk artışını da yaptı.

Chainlink

Sonuç

Boğalar hakimiyetlerini sürdürürken, özellikle BTC’nin mevcut geri dönüşü göz önüne alındığında, LINK’in hemen 23.9 doların üstünü kırıp kırmayacağı şüpheli görünüyordu. Alıcılar kripto piyasasına dönene kadar, LINK bir sonraki adım yukarı çıkmadan önce 21-23,9 dolar arasında olabilir. LINK bu üst tavanın üzerinde başarılı bir şekilde kapandığında uzun vadeli işlemler için fırsat doğabilir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster