Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriChainlink (LINK) Direnç Seviyesine! 11 Kasım 2022

  Chainlink (LINK) Direnç Seviyesine! 11 Kasım 2022

  -

  Direnç seviyesine yönelen LINK için kısa ve orta vadeli analizler yaptık. Dilerseniz bu analizlere daha yakından bakalım.

  Chainlink (LINK) Kısa Vadeli Fiyat Analizi

  link322

  Anlık olarak 7.048 dolardan işlem gören LINK direnç seviyesi olarak belirlenen 7.620 dolara yönelmektedir. Kurumsal ve hacimli yatırımcı tarafından ciddi satıcılı davranılan bu seviyeden kar alımı yapılmalıdır. Çünkü gelecek satışlar ile birlikte fiyatta bir tepki oluşacaktır ve destek seviyesine hareket başlayacaktır.

  Destek olarak belirlenen seviye 6.652 dolardır. Kurumsal ve hacimli yatırımcının bu seviyeden işleme girmesi beklenmektedir. Beklenen bu işlemler ile birlikte fiyat direnç olarak belirlediğimiz 7.620 dolara tekrar gitmek isteyecektir. Stop olarak belirlediğimiz seviye 6.373 dolardır. (bknz: Teknik Analiz Nedir?)

  Chainlink (LINK) Orta Vadeli Fiyat Analizi

  link3213

  Orta vadeli fiyat analizimize baktığımızda karşımıza daha net yapılar çıkmaktadır. Destek seviyesi olarak belirlenen 6.226 dolardan bir tepki gelmektedir. Bu tepkinin bizleri 9.023 dolara götürmesini bekleriz. Bu nedenle bu seviyeden işleme girilmelidir. Çünkü gelecek alım işlemleri fiyatı direnç seviyesine götürmek isteyecektir.

  Direnç seviyesi olarak belirlenen bölge 9.023 dolardır. Kurumsal ve hacimli yatırımcı tarafında satım bölgesi olarak belirlenen bu seviyeden kar alımı yapılmalıdır. Çünkü buradan gelecek satışlar ile birlikte fiyat destek seviyesi olarak belirlenen 6.226 dolara geri gitmek isteyecektir. (bknz: Retest Nedir?)

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Bilal Tekmil
  Bilal Tekmil
  Düzce Üniversitesi Endüstri mühendisliği bölümünde eğitim görmekte olan Bilal Tekmil blokchain teknolojisine olan ilgi ve bilgisini Coin Otağ kullanıcıları ile paylaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler