Diğer

  Cardano Fiyat Analizi: Momentum Eksikliği Devam Ediyor!

  Kripto para piyasası Bitcoin’in 40.000 dolar seviyelerinden 50.000 dolar seviyesinin üzerine yükselmesiyle birlikte yükselişe geçti. Ancak Bitcoin’deki bu yükselişlere rağmen altcoinin fiyat hareketleri durgun kaldı. Cardano son 1 hafta içinde %15’e yakın yükseliş yaşadı. Altcoinin fiyatı eylül ayındaki fiyat düşüşleri ile birlikte 3.10 dolar seviyelerinden 1.9 dolar seviyelerine kadar bir düşüş yaşadı. ADA son bir haftada her ne kadar %15’lik bir yükseliş yaşasa da altcoinin fiyatında belirgin bir yükseliş yaşanmadı.

  Cardano Belirgin Bir Yükseliş Yaşayamadı!

  Cardano son 24 saat içerisinde %6 düşüş yaşarken yazım sırasında 2.15 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi halinde ilk destek seviyesi 2 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu destek seviyesinin altındaki fiyat hareketleri ile 1.85 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Ancak altcoin için 1.85 dolar destek seviyesi kritik bir önem sahiptir. Çünkü bu seviyenin altındaki fiyat hareketleri ile ADA için aşağı yönlü sert fiyat hareketlerinin gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

  Cardano-10.06-1

  Cardano’nun aşağı yönlü fiyat hareketlerinde 100 günlük basit hareketli ortalamasından tepki alınması beklenebilir. Ancak bu basit hareketli ortalama kritik bir öneme sahiptir. Çünkü eylül ayındaki aşağı yönlü sert fiyat hareketlerine rağmen altcoinin fiyatı bu hareketli ortalama altında seyretmedi. Böyle bir durumda altcoinin fiyatı sert düşüş yaşayarak 200 günlük MA’nın da altına düşebilir. Böyle bir durumda ADA için aşırı satış baskısından dolayı aşağı yönlü sert fiyat hareketleri beklenebilir.

  ADA İçin Teknik Görünüm Negatif!

  Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında aşağı yönlü negatif seyrediyor. RSI’ın aşırı satış bölgesine gitmesiyle birlikte altcoinin fiyatında aşağı yönlü sert fiyat hareketleri gözlemlenebilir. MACD histogramında bir kaç gün önce bir boğ kesişimi gözlemlenmişti. Ancak altcoin yükselişi momentumunu yakalayamadı. Bu yüzden de belirgin bir yükseliş yaşayamadı. Ek olarak ADA için momentum eksikliği yazım sırasında da devam ediyor.

  Cardano-10.06-2

  Cardano için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 2.3 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu direnç seviyesinin aşılması ile 2.5 dolara ana direnç seviyesine doğru bir yükselişin gerçekleşebilir. Ancak bu seviyenin aşılması ile ADA için tekrardan yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

  Genel kripto para piyasası Bitcoin öncülüğünde hareket ediyor. Bu yüzden altcoin yatırımcılarının BTC’nin fiyat hareketlerini de takip etmeleri gereklidir. Lider kripto para birimi yazım sırasında 50.500 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Kripto Piyasası Borsalardaki Yükselişi Takip Ediyor: Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Öncülüğünde Yükseliş

  Kripto piyasası, geleneksel piyasalardaki iyimserlikle birlikte kayda değer bir yükseliş yaşıyor. S&P 500 ile korelasyon, Bitcoin ETF'lerinin rolü ve yükseliş eğilimine işaret eden teknik göstergeler hakkında detaylı bilgi edinin.

  Mt. Gox Ödeme Güncellemeleri: Bitcoin (BTC) ve Gerçek Para Ödemeleri Yakında

  Mt. Gox yetkili kuruluşu, Bitcoin ve gerçek para tazminatları için beklentileri yükselten ödeme takvimini güncelledi. Muhtemel ödeme tutarları, ödeme yöntemleri ve bunun alacaklılar için ne anlama geldiği hakkındaki en son gelişmeleri öğrenin.

  Bitcoin Halving Kripto İlgisini Yeniledi: Uzmanlar Fiyat Etkisi ve Sektör Büyümesi Üzerine Tartışıyor

  Bitcoin halving'in kripto para yatırımlarına bakışı nasıl şekillendirdiğini keşfedin. Olayın BTC fiyatı, sektörün büyümesi ve kod odaklı tasarımın rolü üzerindeki olası etkisine dair uzman görüşleri bu makalede.

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?