Ana SayfaKripto Para AnalizleriCardano: ADA'nın Ayılarla Yüzleşmesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Cardano: ADA’nın Ayılarla Yüzleşmesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

-

  • Cardano token, düşüşe karşı mücadelesinde başarısız olmaya devam ediyor.
  • Geniş piyasa düşmanca hale geldiğinde, uzun vadeli ADA sahipleri ilgilerini kaybetmeye başlıyor.

Cardano [ADA], son altı ila on iki saatte kripto piyasasınn kanını donduran garip olaylarla öncelerden bildiğimiz bir duruma geldi. Yatırımcılar için neredeyse hiç kazanç sağlayamayan ADA, son 24 saatte yüzde 4.18 düşüş yaşayarak tüm piyasanın düşüşüne katıldı.

Ancak, piyasa değeri bakımından daha yüksek sıralamaya sahip olmasına rağmen, kırmızı bölgede sürüklenmek ADA için yabancı bir durum değil. CoinMarketCap’den alınan detaylar, en üst on arasındaki en kötü performans gösteren varlıklardan biri olduğunu gösterdi. Sonuç olarak, yatırımcıların 30 günlük düşüşün yüzde 23.12’lik bir savaşla karşı karşıya kaldığını gösterdi.

Cardano (ADA) Kış Uykusunda mı?

Kesinlikle, Cardano (ADA), son Bitcoin [BTC] $20,000 kalesinin kaybından muaf olamaz. Ancak, Cardano zincirinde gerçekleşen birkaç şey de bu ay boyunca olan düşüşe katkıda bulundu. Kesin bir gözlem, uzun vadeli sahipleri tarafından gösterilen eğilimdir.

Santiment’e göre, ADA 90 günlük uyku dolaşımı, 1 Şubat’tan bu yana bir dizi zirveye ulaştı. Bu metrik, bir verilen günde uzun süre hareket etmemiş yatırımcılar tarafından yapılan benzersiz işlemlerin sayısını gösterir. Basın zamanında, uyku dolaşımı 2.84 milyondu. Ancak, düşüşten önce, metrik 9 Mart’ta 295.8 milyona ulaştı. Bu, ADA yatırımcılarının mevcut olumsuz koşullara dayanmak için orta vadeli satışları tercih etme olasılığını gösteriyordu.

Cardano dormant circulation and market capitalization waves

Kaynak: Santiment

Diğer taraftan, gerçekleşen piyasa değeri HODL dalga, yukarıdaki grafikte gösterildiği gibi bir aylık zirveye ulaştı. 1.776’ya ulaşması, yatırımcıların ADA için daha yüksek fiyatlar ödemeye hazır olmadıklarını ve tokenin daha az cazip hale geldiğini gösteriyor.

İlginizi Çekebilir: Solana Fiyatları Düşse de Bu Veriler SOL için Pozitif Olabilir!

Cardano (ADA): Ayıların Yolculuğu

Cardano’nun ticari hacmi son 24 saatte ortalama üzerinde olduğu halde, kısa ve orta vadeli sahipleri heyecanlandıracak bir teknik görünüm yoktu. Öncelikle, geçmiş fiyat hareketleri ile güncel piyasa hareketlerini karşılaştıran Awesome Oscillator (AO) -0.047’ye düştü. Gösterge denge altında kalmayı sürdürdü ve ayı ikiz tepesi oluşturdu.

Bu, satıcıların piyasayı sıkı bir şekilde kontrol ettiğini gösteriyordu. Ayrıca, 21 günlük hacme ağırlıklı dağıtım ortalaması olan Chaikin Money Flow (CMF) -0.08 ile kapandı. Bu neredeyse kaçınılmazdı, çünkü ADA fiyat hareketi artan hacimde azaldı. Bu nedenle, ADA’nın mevcut durumu piyasada zayıflığı gösteriyor.

Cardano [ADA] price action

Kaynak: TradingView

Yazının yazıldığı anda, ADA, Tüm Zamanların Yüksek (ATH) seviyesinden yüzde 89.93 düşmüştü ve son 365 günde yüzde 63.75 düşmüştü. Ancak, durum böyle olunca, token fiyatının daha düşük seviyelerde işlem görebileceği bir şans var.

İlginizi Çekebilir: Bitcoin’in 20.000 Dolar’a Düşüşünü Değerlendirme ve Altcoin’lerin Bunun Üzerine Tepkisi

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler