Ana SayfaKripto Para AnalizleriCardano (ADA) İçin Hedef Fiyatlar! Coin Yorum Analizi!

Cardano (ADA) İçin Hedef Fiyatlar! Coin Yorum Analizi!

-

Destek seviyesinden tepki alan ADA için kısa ve orta vadeli analizler yaptık. Dilerseniz bu analizlere daha yakından bakalım.

Cardano (ADA) Kısa Vadeli Fiyat Analizi

Cardano-Yorum-Analizi
Cardano-Yorum-Analizi

Anlık olarak 0.3185 dolardan işlem gören ADA destek seviyesi olarak belirlenen 0.2979 dolardan tepki almaktadır. Bu seviyenin bizler için önemli bir destek seviyesi olduğunu belirtmekte fayda vardır. Çünkü burası daha öncesinde de birçok kez denenmiş ve direnç seviyesine tepki alınmış bölgedir. (bknz: Psikolojisi Bozulan Yatırımcı Ne Yapmalı?)

Direnç seviyesi olarak belirlediğimiz ilk bölge 0.3414 dolar seviyesidir. Fiyatın bu seviyeye kadar ilerlemesini beklemekteyiz. Çünkü gelecek alım işlemleri bizleri dirence atmak isteyecektir. Eğer bu direnç seviyesi yukarı yönlü kırılabilir ise bir sonraki hedefimiz 0.3898 dolar olacaktır.

Cardano (ADA) Orta Vadeli Fiyat Analizi

Cardano-Yorum-Analiz
Cardano-Yorum-Analiz

Orta vadeli fiyat analizimize baktığımızda karşımıza daha net yapılar çıkmaktadır. Destek seviyesi olarak belirlenen 0.2979 dolardan alınan tepkinin bizleri direnç seviyesine kadar götüreceği tahmin edilmektedir. Çünkü fiyatın daha öncesinde de bir çok kez buradan sert tepkiler aldığı gözükmektedir. (bknz: Wrapped Bitcoin Nedir?)

Direnç seviyesi olarak belirlediğimiz seviye ilk olarak 0.3594 dolar seviyesidir. Bu seviyenin bizler için kar alımı seviyesi olduğunu belirtmekte fayda vardır. Çünkü gelecek satış işlemleri bizleri tekrar destek seviyesine götürmek isteyecektir. Ancak eğer buradaki direnç seviyesi kırılır ise bir sonraki güçlü direncimiz 0.4297 dolar olacaktır.

Bilal Tekmil
Bilal Tekmil
Düzce Üniversitesi Endüstri mühendisliği bölümünde eğitim görmekte olan Bilal Tekmil blokchain teknolojisine olan ilgi ve bilgisini Coin Otağ kullanıcıları ile paylaşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler