Cardano (ADA), AAVE, ZCash Fiyat Analizi: 5 Ağustos

Coinbase Veri Şirketini Satın Alacak!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin’in 40 bin doları tekrar geçmesi ile bakalım altcoinler de ne tarz hareketlilikler olmuş. Veya yakın gelecekte ne tarz hareketler gerçekleşebilir. Biz ise bu analizimizde Cardano (ADA), AAVE ve Zcash’e değindik.

Bitcoin grafiklerde geri çekilmeye başladığında, altcoinler hareketi yakından takip etti ve yukarı doğru hareket etmedi. Cardano (ADA) ve ZCash’in beğenileri sırasıyla %0.9 ve %0.8 oranında küçük düşüşler kaydetti. Ayrıca AAVE ise %12.3’lük önemli bir kazanç bildirdi.

Hızlı Gezinti

Cardano (ADA)

Cardano (ADA)

Cardano, son birkaç gündür 1.38 ile 1.33 dolar arasında hareket ediyor ve Bir sonraki destek bölgesi 1,25 dolarda. Ayrıca Bollinger Bantları önemli bir farklılık göstermediği için piyasa oynaklığı devreye giren bir faktör olacaktır.

Müthiş Osilatörde düşüş baskısı oluştuğunu gösteren kırmızı sinyal çubukları görüldü. Ayrıca MACD azalan yeşil histogramlar gösterdi. Fiyatın tersine çevrildiğinde, kripto paranın 1,38 dolarlık ani direnç seviyesinin üzerine çıkması muhtemel.

AAVE

AAVE

AAVE, son 2 gün içinde büyük ölçüde yükseldi; Kripto para 354 dolar olarak fiyatlandırıldığı için bir gecede %12,3 artış kaydetti. Yükseliş trendi korunursa, kripto para yakında 381 dolarlık direnç seviyesini geçecek. AAVE’nin yükseliş trendi, son gelişimiyle ilgili olabilir; Bitwise Investments, “Bitwise AAVE Fonunu” başlattı. Ayrıca Müthiş Osilatör, yeşil sinyal çubukları güçlendikçe yükseliş tablosu çizdi; Bununla birlikte MACD, baskı sırasında yeşil histogramlar gösterdi.

AAVE’nin kayda değer artışı, kripto parayı  değerli bölgeye taşıdı, ancak yazma sırasında kripto para, Göreceli Güç Endeksi’nde görüldüğü gibi bu bölgeden düştü.

ZCash

ZCASH

ZCash son 24 saatte %2.1 değer kaybetti ve 108 dolar seviyesini kırarsa 98 dolara bile düşebilir. Teknik görünüm, Müthiş Osilatör kırmızı sinyal çubukları göründüğü için düşüş sinyali verdi. MACD’nin okuması, baskı sırasında iki kırmızı histogram kaydetti.

Chaikin Money Flow, destek kazanmak için orta çizgiyi kullandı ancak fiyatlardaki düşüş, kripto parayı düşüş bölgesine itebilir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster