Cardano (ADA) için Ufukta Artış Var mı? ADA Analizi 4 Ağustos

Cardano ADA

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

2021’in başlarında Cardano (ADA) fiyatı önemli ölçüde arttı. Mart ayında 2018 ATH’sini (1.18 dolar) geçmeye devam etti. Rallisi daha da fazla güç topladı ve listelerde daha yüksek zirvelere ulaştı. Aslında, 16 Mayıs’ta ADA’nın piyasa değeri 2,47 dolardı. Bununla birlikte, Mayıs ayındaki ani çöküşten bu yana, kripto piyasası güçlü bir geri çekilme yaşadı. Tabiiki Cardano’da.

Şimdi, Cardano da yenik düşerken, piyasadaki diğer alternatiflerine nazaran oldukça iyi bir hızda toparlanmayı başardı. Dahası, yazı yazılırken önceki ATH seviyesi güçlü bir destek görevi görüyor gibiydi.

Cardano (ADA) için hala ilgi var mı?

Cardano (ADA)

Bu yılın ilk altı ayında Cardano’ya 20 milyon dolar harcandı. Bitcoin ve Ethereum’a olan kurumsal ilginin azalmasının ardından, yalnızca Mayıs ayında Cardano pazarına 10 milyon dolar girdi.

Aslında, ADA şu anda Grayscale’in büyük sermayeli fonunda üçüncü en büyük holding ve şu anda %4,26’lık bir tahsise sahip. Ek olarak Cardano, geçtiğimiz birkaç ay içinde Lykke Corp ve COTI gibi şirketlerle bir dizi kayda değer ortaklık kurdu.

Kurumsal yatırımların akışı ve yüksek profilli ortaklıklarla birlikte, hem ağ hem de altcoin için anında sonuçlar üretebildi. Aynı şeyin sadece zamanla birleşmesi bekleniyor.

Özellikle, çevresel sürdürülebilirlik faktörü, kurumsal yatırımcıları bu alternatife bağlı tutan ana nedenlerden biri. Ayrıca, önümüzdeki aylarda sıralanan ekosistem merkezli gelişmeler, bu kriptoyu bu noktada “büyük” piyasa katılımcıları için daha da çekici hale getiriyor.

Perakende alıcının Cardano (ADA) ilgisi nasıl?

Cardano’nun perakende talebi de aylar içinde arttı. Burada, Stake çılgınlığına da gereken hakkın verilmesi gerekiyor. Örneğin, Staking Rewards verilerine göre, ADA’nın yıllık ödülleri şu anda %4 ila %6 aralığındadır.

Aslında, stake edilen ADA miktarı, son zamanlarda büyük bir düşüş görmedi. Dolayısıyla, yatırımcıların uzun vadede HODLing’lerine tutunduklarını söylemek doğru olur. Örneğin, ADA’yı stake eden cüzdan sayısı çoğunlukla 20k-30k aralığında dalgalandı. Ayrıca, nadiren Ocak ayının en düşük seviyelerinin altına düştü.

Cardano (ADA)

Hem kurumsal hem de perakende yatırımcıların ilgisine bakıldığında Cardano’nun değerinin önümüzdeki aylarda artması muhtemel.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster