BTT Fiyat Analizi! Bittorent Yükselişe Geçecek Mi?

Bittorent

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bittorent özellikle Türk yatırımcılar tarafından oldukça ilgi gören bir kripto para. Sevilen altcoin BTT için önemli seviyeler sizlerle!

BTT Neden Bu Kadar İlgi Gördü?

Bittorent Neden Bu Kadar İlgi Gördü?
Bittorent Neden Bu Kadar İlgi Gördü?

Bundan 3 ay öncesine kadar herkesin dilinde olan kripto para neden bu kadar ilgi gördü? Özellikle ülkemizde bir çok yatırımcının yöneldiği kripto para Nisan ayında adından sıkça söz ettirdi. Bunun en büyük sebebi çok kısa bir süre içerisinde ciddi bir yükseliş yaşamasıdır diyebiliriz. BTT nisan ayının ilk günlerinde sert yükselişler yaşamıştı. 19 Mart tarihinden 5 Nisan gününe kadar sert bir ralli yaşamıştı. Bu popülerliğinin de artmasına sebep olmuştu. Bu artışın ardından bir çok insan bu kripto paranın potansiyelinin olduğunu düşünerek ilgi göstermişti. Bu yaşanılan sert rallide 17 gün içerisinde yüzde 750 oranında bir artış yaşadı. Bunun öncesinde de Şubat ayında Mart ayına kadar yüzde 750 oranına yakın bir artış daha yaşamıştı.

Bittorent Direnç Seviyeleri!

BTT Direnç Seviyesi!
BTT Direnç Seviyesi!

Özellikle kripto para piyasasının artış yaşadığı son günlerde Bittorent direnç seviyesi olan 0,0030 seviyesinden ret yemiş gibi gözüküyor. Bu seviyeyi geçtiğimiz bir kaç gün içerisinde de oldukça sık denedi. Piyasada olumsuz bir haber çıkmaması halinde yeterli momentum ile kırılmanın gelmesi gözleri bir sonraki dirence çeviriyor. Bir sonra ki direnç seviyesi 0,0046 seviyesi gibi gözüküyor. Bu seviyelerin aşılması beklenirken haber takibinin ve vereceğimiz destek seviyelerinin takibi de oldukça önemli diyebiliriz.

Bittorent Destek Seviyeleri!

BTT Destek Seviyesi!
BTT Destek Seviyesi!

Eskiden bir müddet boyunca kırmayı denediği ancak bir türlü başaramadığı direnç seviyesini sonunda kıran BTT bu seviyeyi destek olarak kullanmaya başladı. 0,0027 seviyesine tutunmayı başaran BTT için bu bölge oldukça güçlü bir destek olarak gözüküyor. Kırılması halinde bir sonra ki direnç bölgesi 0,0024 dolar seviyesi gibi gözüküyor. BTT özellikle 0,0027 desteğine son günlerde oldukça fazla fitil atmış ancak toparlamayı ve üzerinde ki dirence kadar gitmeyi başarmıştır. Bu seviyelerin kırılması ihtimaline karşı da dikkatli olunmasında fayda var.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster