Diğer
  Ana SayfaHaberBTC 65 Bin Dolara Çıkabilir! Ünlü Analist Açıkladı!

  BTC 65 Bin Dolara Çıkabilir! Ünlü Analist Açıkladı!

  -

  Ünlü zincir üstü analisti Willy Woo, önümüzde ki dönemlerde BTC fiyatında 50 bin dolar ile 65 bin doları beklediğini açıkladı. İşte detaylar!

  Bir Sonraki Durak 65 Bin Dolar Mı?

  Bir Sonraki Durak 65 Bin Dolar Mı?
  Bir Sonraki Durak 65 Bin Dolar Mı?

  Zincir üstü analisti Wily Woo, Bitcoin fiyatının 42 bin dolar seviyelerine çıktığı sırada bir açıklamada bulundu. Analist burada konsolide olacağımızı söyledi. Bir sonraki konsolide evresinin 50 bin dolar ile 65 bin dolar arasında olacağını iddia etti. Ünlü analist “Bir sonraki büyük konsolidasyon bandı 50 bin ile 65 bin dolar.” ifadelerine yer verdi. Takipçileri ile bir çok veri paylaşımında bulunan Willy Woo, yıl sonu rallisi bekleyenlerin arasında gibi gözüküyor. Willy Woo, şu an bu seviyelerde en fazla 2 hafta kalacağımızı iddia ediyor. Bu sebeple artışların devam edeceğini bekliyor.

  BTC İçin İndirimli Bölgede Miyiz?

  50 Bin Doların Tutarlı Olduğunu Gösteren Veri!
  50 Bin Doların Tutarlı Olduğunu Gösteren Veri!

  Ünlü analist Willy Woo mevcut arz ile Bitcoin fiyatı arasındaki yüksek sapmayı ele aldı. Bu veriye bakılırsa 55 bin dolarlık fiyat seviyesi tutarlı bir seviye açıklamasında bulundu. Aynı zamanda BTC fiyatının hâlâ daha ucuz olduğunu aktardı. Ünlü analist “2 haftadan kısa süren yüzde 44’lük güçlü bir ralliye rağmen, BTC için hâlâ büyük ölçüde indirimli bir seviyedeyiz” ifadelerine yer verdi. Şimdilik Willy Woo, bu aralıkta bir müddet daha duracağımızı söylüyor. Verdiği tahminler bu noktaya kadar tutmuş gözüküyor. Birçok yatırımcı 50 bin dolar seviyesinin geleceğine inandığını belirtiyor.

  Madenciler Bitcoin Biriktirmeye Devam Ediyor!

  BTC Hash Şeridi ve BTC Fiyatı
  BTC Hash Şeridi ve BTC Fiyatı. Madencilerin Birikim Yaptıklarını Gösteren Veri!

  Çin’in Mayıs ayında madencilere yönelik yaptırımları Bitcoin fiyatını etkileyen önemli gelişmelerden biriydi. Bu sebeple birçok madenci faaliyetlerine başka bir ülkede devam etmek için Çin’i terk etti. Bu süre zarfında veriler, tahminen masraflarını karşılamak için madencilerin Bitcoin sattıklarını bizlere söylüyordu. Ancak Willy Woo’nun paylaşımlarına göre madenciler Temmuz ayı itibari ile tekrar Bitcoin biriktirmeye başladı.

  Analist Çin yasağından sonra bunun ilk defa toparlandığını belirterek olumlu bir sinyal olduğunu belirtti. Analist “Tipik olarak şeridin toparlanması, çok aylı bir yükseliş fiyatı hareketinin yolunu açar. Bu gösterge, fiyatın dibini bulmakta çok iyi bir iş çıkardı.” ifadelerini kullandı. Bu sebeple kripto para piyasasının önümüzdeki günlerde daha iyi olacağının sinyallerini verdi. Bu toparlanmanın ne zaman olacağı merak konusu. Ancak çok uzun sürmeyeceği tahmin ediliyor.

   

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler