“Bitcoin Merkeziyetsiz Altındır” Ünlü Analist Willy Woo Anlattı!

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Ünlü on-chain analisti bugün (15 Temmuz) geçtiğimiz saatlerde bir açıklama yaptı ve yaptığı açıklamada Bitcoin’den dijital altın olarak bahseden ve bu şekilde övmeye çalışan kişilerin, Bitcoin’i kötüye kullanarak zarar verdiklerini belirtilen ünlü analist Willy Altın’ın başarısız olduğunu söyledi. İşte detaylar…

Bitcoin’e Kıyasla “Altın Başarısız Oldu!”

Bitcoin dijital altın mı? Altın BAŞARISIZ. Altın standardı başarısız oldu. Altının başarısızlığı fiat’a yol açar. Neden? Merkezileştirildi. Hükümetlerin altınları bittiğinde, para altından ayrıldı ve fiat aldık. Bitcoin merkezi olmayan altındır, altının başarısızlıklarını ortadan kaldırır.”

Ve bir takipçisinin, en azından altının var olması için madencilere güvenmediğini söylediğinde Woo, bunun bir sorun olmayacağını çünkü ekonomik teşviklerin bir Bitcoin madencisinin istifa etmesi durumunda diğer insanların onların boşalan yerini hızla dolduracağını ve bu yüzden sorun olmayacağını söyledi:

Bitcoin

Bitcoin için Sayılar Her Şeyi Anlatıyor

Kripto para analisti ve gazeteci Joseph Young bugün erken saatlerde, Bitcoin’in bu yıl yüzde 50 fiyat düzeltmesine maruz kalmasına rağmen, yıldan bugüne kadarki dönemde altından yüzde 15 daha iyi performans göstermeyi başardığını söyledi: Bitcoin

Mart ayının sonlarında Woo, Laura Shin tarafından düzenlenen bir panelde Real Vision “Kripto Toplama” etkinliğinin üçüncü gününde Bitcoin hakkında bazı ilginç ve süper yükseliş içeren uzun vadeli tahminlerde bulundu. Woo, kripto borsalarından Bitcoin çıkışlarını izleyerek, ileride bir Bitcoin arz krizinin olduğunu görmenin kolay olduğunu söyledi:

2017 boğa piyasasına bakarsanız, beş aylık bir arz tükenmesi gördük ve bu, 2017 boğa piyasasını başlangıçta yaklaşık 1.000 ila 1.500 dolar olan 2017 boğa piyasasını 20.000 dolar seviyesine itmek için yeterliydi.

Bitcoin Altının Piyasa Değerini İkiye Katlar!

Arz tükenmesi sona erdi ve şimdi Lehman’ın 12 aylık arz tükenmesi bölgesindeyiz.“ Woo hala inanılmaz derecede ucuz olduğunu düşünüyor ve Bitcoin’in piyasa değerinin sonunda altının piyasa değerinden (şu anda 10 trilyon dolar civarında olan) çok daha yüksek olmasını bekliyor:

“Bitcoin’in 10 trilyon dolar olan altının piyasa değerinde durmasının hiçbir yolu yok, çok daha yükseğe çıkacak, bu da madeni para başına milyonlarca dolara gireceğimiz anlamına geliyor, ki bu zor. şu anda inanın, ancak temellere bakar ve uzun vadede bunu uzatırsanız, Bitcoin bugün bu kadar ucuz.“

Ayrıca, Bitcoin’in benimsenmesinin önümüzdeki birkaç yıl içinde çok hızlı büyümesini de bekliyor:

“Bu şey 11 yıldır durmadan büyüyor ve her 12 ayda bir ikiye katlanıyor. Bu bizi yüzde 4’e, ardından yüzde 8’e ve bu şekilde katlanarak gidiyor. Şu anda önümüzdeki dört yıl içinde bir varlık sınıfı olarak Bitcoin’e tanık olan1 milyar insanın yolundayız. 2025 yılına kadar dünya nüfusunun 1/8’i bu parasal tabana şahit olacak. Çok, çok hızlı oluyor.”

diyerek sözlerini sonlarından Willy Woo’nun açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikrini saygı çerçevesi içinde bize yorumlar kısmında belirtebilirsin!

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook