Ana SayfaKripto Para AnalizleriBitcoin Yükselişe Ne Zaman Başlayabilir? Güncel BTC Analizi!

Bitcoin Yükselişe Ne Zaman Başlayabilir? Güncel BTC Analizi!

-

Bitcoin ve kripto paralarda 1 haftadır yatay düşüş trendi devam ediyor. Bitcoin önemli destek bölgesine yakın hareket ediyor. Bitcoin yükseliş trendini tekrar başlatacak mı? Bitcoin’in geleceği ne olacak? Bitcoin’in güncel destek ve direnç seviyeleri nereler? Analiz yazımızda sizlere aktardık!

Bitcoin Destek Bölgesine Tutunabilecek Mi?

BTC/USD Günlük Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
BTC/USD Günlük Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

Bitcoin’in günlük fiyat grafiğini incelediğimizde, kısa vadeli destek bölgesine yakın hareket ediyor. Bitcoin 5 gündür yatay hareketlerine devam ediyor. Bitcoin yazı sırasında 23.318$ seviyelerinden işlem görüyor.

İlginizi Çekebilir: Robinhood, Altcoin Projesi ile Ortaklık Kurdu!

Bitcoin’in önemli destek ve direnç bölgelerini incelediğimizde, en yakın destek bölgesinin 22.800$ seviyelerinde olduğu görülüyor. Bitcoin fiyatı 22.800$ seviyesinin üzerinde kaldığı ve bu destek seviyesinin üzerinde günlük mum kapatmaya devam ettiği sürece yükseliş hareketini bu bölgeden tekrar başlatabilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı 22.800$ seviyesinin altında günlük mum kapanışları yaparsa düşüş trendine devam ederek 21.550$ seviyelerine kadar düşüş hareketi gerçekleştirebilir.

Bitcoin Kısa Vadeli Fiyat Analizi!

BTC/USD 4 Saatlik Kısa Vadeli Fiyat Analizi Kaynak: TradingView
BTC/USD 4 Saatlik Kısa Vadeli Fiyat Analizi Kaynak: TradingView

Bitcoin’in kısa vadeli fiyat grafiği incelediğinde destek bölgesine yakın hareket ediyor. Bitcoin 22.800$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışı yapmaya devam ederse yükseliş trendine devam etmek isteyebilir.

İlginizi Çekebilir: Amazon’dan Yeni Kripto Para Ortaklığı!

Bitcoin 22.800$ seviyesinin üzerinde kaldığı sürece yükseliş hareketini ilk etapta 23.876$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

BTC fiyatı 23.876$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışı gerçekleştirmesi halinde yükseliş hareketine devam ederek 24.500$ fiyat seviyelerine kadar yükseliş hareketini devam ettirebilir.

Daha Önceki Bitcoin Analizini İnceleyin: Bitcoin Yeni Yükselişe Mi Başlıyor? Güncel BTC Analizi!

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Ethereum Fiyat Konsolidasyonunu Koruyor Potansiyel Giriş Bölgesi Neresidir?

17 Mart'tan beri, Ethereum [ETH], $ 1,715 - $ 1,840 fiyat aralığında konsolide olmuştur. Başka bir deyişle, ETH geçtiğimiz yedi günde yan yana yapıda kaldı ve hafta sonuna kadar uzayabilirdi.

SEC çağrısından önce SUSHI holderları pozisyonlarını azaltmış olabilir!

Sushi holderları SushiSwap ekosistemine ihanet mi ediyor? Yüklü çıkışların sebebi SEC çağrısı mı? Coinbase Staking olayları bu konunun neresinde? İşte tüm detaylar.

XRP, dört aylık aralığını aşarak yükselişe geçti, boğalar $0.5’ın üzerine yükseliş bekliyor.

Kasım ayından beri yatay hareketlerden sonra, Ripple [XRP] Çarşamba günü önemli direnç seviyelerinin ötesine şiddetli bir kırılım gösterdi. Bu, varlığın arkasındaki güçlü alıcı görüşünü destekleyen bir gerçeği ortaya çıkardı.

Bitcoin (BTC)’nin 30 Bin Doları Görmesi İçin Ne Gerekiyor?

Bitcoin fiyatı tüm kayıplarını silip $28,000'in üzerine çıktı. BTC, gelecek seanslarda düzgün bir artışa başlamak için $28,500 direnç bölgesini aşmak zorunda.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler