Ana SayfaKripto Para AnalizleriBitcoin Yeni Yükselişe Mi Başlıyor? Güncel BTC Analizi!

Bitcoin Yeni Yükselişe Mi Başlıyor? Güncel BTC Analizi!

-

Bitcoin ve kripto paralarda 5 gün düşüş hareketi görüldü. Bugün bitcoin güne yükseliş ile başladı. Bitcoin yükselişe devam edecek mi? Bitcoin’in önemli destek ve direnç seviyeleri nereler? Güncel Bitcoin Analizi!

Orta Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

BTC/USD Günlük Fiyat Analizi Kaynak: TradingView
BTC/USD Günlük Fiyat Analizi Kaynak: TradingView

Bitcoin daha önceki analizde bahsettiğimiz 22.800$ desteğinden tekrardan güç aldı. Bitcoin bugün %2.71 yükseliş yaşadı. Yazı sırasında bitcoin 23.757$ seviyelerinden işlem görüyor.

İlginizi Çekebilir: Conflux, DWF’den Yatırım Aldı! CFX Coin Nedir? Nasıl Alınır?

Bitcoin’in orta vadeli grafikte, 22.800$ destek seviyesinin üzerinde kalmaya ve mum kapatmaya devam ettiği sürece yeni yükseliş hedefi 24.500$ seviyeleri olabilir.

Bitcoin (BTC) 24.500$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları yapması halinde yükseliş hareketini 25.300$ seviyelerine kadar devam edebilir.

Kısa Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

BTC/USD 4 Saatlik Fiyat Analizi! Kaynak: TradingView
BTC/USD 4 Saatlik Fiyat Analizi! Kaynak: TradingView

Bitcoin’in kısa vadeli fiyat analizini incelediğimizde, önceki bitcoin analiz yazımızda bahsettiğimiz mavi destek bölgesinden güçlü alımlar ile karşılaşarak tekrar ilk direnç bölgesi olan 23.876$ seviyelerine geldi.

İlginizi Çekebilir: Dogecoin Yorum Fiyat Analizi! DOGE Kritik Bölgede!

Bitcoin 23.876$ seviyelerinde bulunan direnç seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları yapması halinde yükseliş hareketine 24.500$ seviyelerine kadar devam edebilir. Bitcoin’in yükselişe devam etmesi için ilk etapta 23.876$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapatması gerekiyor.

Bitcoin 24.500$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları yapması halinde, yükseliş hareketine 25.250$ seviyelerine kadar devam edebilir.

Önceki Bitcoin Analizini Okumak için: Bitcoin Düşüşe Devam Edecek Mi? 27 Şubat Analiz

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Ethereum Fiyat Konsolidasyonunu Koruyor Potansiyel Giriş Bölgesi Neresidir?

17 Mart'tan beri, Ethereum [ETH], $ 1,715 - $ 1,840 fiyat aralığında konsolide olmuştur. Başka bir deyişle, ETH geçtiğimiz yedi günde yan yana yapıda kaldı ve hafta sonuna kadar uzayabilirdi.

SEC çağrısından önce SUSHI holderları pozisyonlarını azaltmış olabilir!

Sushi holderları SushiSwap ekosistemine ihanet mi ediyor? Yüklü çıkışların sebebi SEC çağrısı mı? Coinbase Staking olayları bu konunun neresinde? İşte tüm detaylar.

XRP, dört aylık aralığını aşarak yükselişe geçti, boğalar $0.5’ın üzerine yükseliş bekliyor.

Kasım ayından beri yatay hareketlerden sonra, Ripple [XRP] Çarşamba günü önemli direnç seviyelerinin ötesine şiddetli bir kırılım gösterdi. Bu, varlığın arkasındaki güçlü alıcı görüşünü destekleyen bir gerçeği ortaya çıkardı.

Bitcoin (BTC)’nin 30 Bin Doları Görmesi İçin Ne Gerekiyor?

Bitcoin fiyatı tüm kayıplarını silip $28,000'in üzerine çıktı. BTC, gelecek seanslarda düzgün bir artışa başlamak için $28,500 direnç bölgesini aşmak zorunda.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler