Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriBitcoin Düşüşe Devam Edecek Mi? 27 Şubat Analiz

  Bitcoin Düşüşe Devam Edecek Mi? 27 Şubat Analiz

  -

  Bitcoin ve kripto paralarda düşüş hareketleri devam ediyor. Bitcoin düşüşe devam edecek mi? Bitcoin’in önemli destek ve direnç bölgeleri nereler? Güncel Bitcoin analizini sizlerle paylaşıyoruz.

  Bitcoin Düşüşe Devam Edecek Mi

  BTC/USD Günlük Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
  BTC/USD Günlük Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin grafiğini incelediğimizde, günlük zaman diliminde düşüş hareketine devam ediyor. Bitcoin’in önemli destek ve direnç bölgelerini incelediğimizde, destek bölgesinin 22.800$ bölgesi olarak görülüyor.

  İlginizi Çekebilir: Çin Merkezli Kripto Para Projeleri Hangileri? Çin Merkezli 10 Kripto Projesi!

  Bitcoin 22.800$ destek bölgesinin altında günlük mum kapanışları yapması halinde, düşüş hareketine devam ederek 21.550$ fiyat seviyelerine kadar düşüş hareketini sürdürebilir.

  Bitcoin 22.800$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları devam etmesi halinde, kısa vadeli düşüş trendini başlattığı 25.000$ seviyelerine tekrar yükseliş gerçekleştirebilir.

  Bitcoin Kısa Vadeli Fiyat Analizi

  BTC/USD 4 Saatlik Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
  BTC/USD 4 Saatlik Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in kısa vadeli fiyat analizini incelediğimizde, önemli destek bölge aralığı olan 22.800$ ile 23.000$ seviyelerinden güç alarak 23.675$ seviyelerine yükseliş gerçekleştirdi. Bitcoin yazı sırasında 23.423$ seviyelerinde işlem görülüyor.

  Bitcoin analizde belirtilen destek bölgesinden güç almaya devam ederse, bu bölgeden yükselişine devam ederek ilk etapta 23.900$ seviyelerine yükseliş gerçekleştirebilir.

  İlginizi Çekebilir: Average True Range (ATR) İndikatörü Nedir ve Nasıl Kullanılır

  Bitcoin 22.900$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları yaparsa, yükseliş trendine devam ederek 24.500$ seviyelerine kadar yükseliş hareketine devam edebilir.

  Bitcoin 22.800$ altında mum kapanışları yapması halinde, düşüş trendini devam ettirerek 21.550$ seviyelerine kadar düşüşü sürdürebilir.

  Daha iyi sonuç için geçmiş analize göz atmayı unutmayın: Bir Önceki Bitcoin Analizini Okumak için Tıklayın.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler