Ana SayfaHaberRobinhood, Altcoin Projesi ile Ortaklık Kurdu!

Robinhood, Altcoin Projesi ile Ortaklık Kurdu!

-

Amerikan finansal hizmetler şirketi Robinhood ile altcoin projesi birlikte çalışarak işbirliği yapacaklarını duyurdular. Kripto para dünyasında büyük ses getiren bu ortaklığın detayları yazımızda…

Robinhood ve 0x Labs Ortak Oluyor!

Robinhood 0x Labs ZRX Polygon MATIC

Merkeziyetsiz kripto para borsası 0x Labs (ZRX), bir geçiş ağı oluşturmak için Robinhood Wallet ve Polygon ile ortaklık kurdu;

0x Labs, Tx Relay API’nin beta modunda olduğunu ve kullanıcıların cüzdanlarını doldurmak zorunda kalmadan kolayca alım-satım yapmalarına olanak tanıyacağını duyurdu. Robinhood Wallet, bu API’yi kullanan ilk firma olacak.

Ortaklık haberiyle birlikte 0x Labs’ın yerel kripto para birimi ZRX token fiyatı %22’den fazla bir yükseliş ile 0,31 dolar seviyesini aştı.

Tx Relay API Nedir?

Tx Relay API; onaylar, ödenekler ve takaslarla ilgili karmaşıklıkları ortadan kaldırır. Bu, geliştiricilerin uygulamaları için daha sezgisel kullanıcı arabirimleri oluşturmalarına olanak tanıyarak, bir sonraki kullanıcı dalgasını Web3’e dahil etmelerini kolaylaştırır.

Tx Relay API’nin Faydaları

0x LAbs’ın yayınladığı makaleye göre, Tx Relay API’nin maddeler halinde faydaları;

  • Katılımı ve dönüşümü geliştirin: Uygulamanız için kullanıcı akışlarını basitleştirin ve kullanıcılarınızın cüzdanlarındaki herhangi bir tokenle alım-satıma başlamalarına izin verin. Kullanıcılar, onaylar ve ağ ücretleri için ön taleplerle karşı karşıya kalmaz, bunlar arka uca soyutlanır.
  • Kullanıcılar için koruma: Tescilli Kayma Koruması ve özel piyasa yapıcılardan alınan Teklif Talebi emirleri ile kullanıcıları MEV’den koruyun.
  • En iyi uygulama için derin likidite: Ethereum ve Polygon’daki en popüler çiftler için 0x özel piyasa yapıcılardan ve Uniswap dahil 70’den fazla borsadan toplu likiditenin kilidini açın.
  • Kripto-yerel kullanıcılar için derleme: Yürütme isteğe bağlılığı sunmak istiyorsanız Swap API ile birleştirilebilir. Geliştiriciler, ileri düzey kullanıcıların deneyimden ödün vermeden gasless’e girip çıkabileceği bir UX tasarlayabilir.

0x (ZRX) Nedir?

0x ZRX coin

0x (ZRX), Ethereum blok zincirinde çalışan bir kripto paradır. Ethereum blok zincirinde ERC20 tokenlerinin merkezi olmayan değişimini sağlayan açık kaynaklı bir protokoldür. ZRX, 0x protokolünün yerel tokenidir ve ağ üzerinde merkezi olmayan işlemleri kolaylaştırmak için kullanılır.

0x protokolü, hack riski, yüksek ücretler ve şeffaflık eksikliği gibi geleneksel merkezi kripto para borsalarının bazı sınırlamalarını ele almayı amaçlamaktadır. 0x ile herkes merkezi olmayan bir borsa (DEX) oluşturabilir ve merkezi bir aracıya ihtiyaç duymadan ERC20 tokenleri alıp satabilir.

ZRX, 0x ekosisteminde işlem ücretlerinin ödenmesi, yönetişim kararlarına katılım ve piyasa yapıcıların ağa likidite sağlamaya teşvik edilmesi gibi çeşitli amaçlar için kullanılabilir. ZRX’in toplam arzı 1 milyar tokenle sınırlıdır.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Cardano (ADA)’nın Ölçeklendirme Çabaları Umut Verici Görünüyor!

Cardano [ADA], son zamanlarda blok zincirini ölçeklendirmek için büyük çaba harcadı. Cardano'nun yol haritası, dördüncü çağı olan BASHO'yu belirtti. Bu, ağın ölçeklenebilirliğini ve etkileşim kabiliyetini artıracak bir optimizasyon çağıydı.

Ethereum Fiyat Konsolidasyonunu Koruyor Potansiyel Giriş Bölgesi Neresidir?

17 Mart'tan beri, Ethereum [ETH], $ 1,715 - $ 1,840 fiyat aralığında konsolide olmuştur. Başka bir deyişle, ETH geçtiğimiz yedi günde yan yana yapıda kaldı ve hafta sonuna kadar uzayabilirdi.

SEC çağrısından önce SUSHI holderları pozisyonlarını azaltmış olabilir!

Sushi holderları SushiSwap ekosistemine ihanet mi ediyor? Yüklü çıkışların sebebi SEC çağrısı mı? Coinbase Staking olayları bu konunun neresinde? İşte tüm detaylar.

XRP, dört aylık aralığını aşarak yükselişe geçti, boğalar $0.5’ın üzerine yükseliş bekliyor.

Kasım ayından beri yatay hareketlerden sonra, Ripple [XRP] Çarşamba günü önemli direnç seviyelerinin ötesine şiddetli bir kırılım gösterdi. Bu, varlığın arkasındaki güçlü alıcı görüşünü destekleyen bir gerçeği ortaya çıkardı.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler