Diğer

  Robinhood, Altcoin Projesi ile Ortaklık Kurdu!

  Amerikan finansal hizmetler şirketi Robinhood ile altcoin projesi birlikte çalışarak işbirliği yapacaklarını duyurdular. Kripto para dünyasında büyük ses getiren bu ortaklığın detayları yazımızda…

  Robinhood ve 0x Labs Ortak Oluyor!

  Robinhood 0x Labs ZRX Polygon MATIC

  Merkeziyetsiz kripto para borsası 0x Labs (ZRX), bir geçiş ağı oluşturmak için Robinhood Wallet ve Polygon ile ortaklık kurdu;

  0x Labs, Tx Relay API’nin beta modunda olduğunu ve kullanıcıların cüzdanlarını doldurmak zorunda kalmadan kolayca alım-satım yapmalarına olanak tanıyacağını duyurdu. Robinhood Wallet, bu API’yi kullanan ilk firma olacak.

  Ortaklık haberiyle birlikte 0x Labs’ın yerel kripto para birimi ZRX token fiyatı %22’den fazla bir yükseliş ile 0,31 dolar seviyesini aştı.

  Tx Relay API Nedir?

  Tx Relay API; onaylar, ödenekler ve takaslarla ilgili karmaşıklıkları ortadan kaldırır. Bu, geliştiricilerin uygulamaları için daha sezgisel kullanıcı arabirimleri oluşturmalarına olanak tanıyarak, bir sonraki kullanıcı dalgasını Web3’e dahil etmelerini kolaylaştırır.

  Tx Relay API’nin Faydaları

  0x LAbs’ın yayınladığı makaleye göre, Tx Relay API’nin maddeler halinde faydaları;

  • Katılımı ve dönüşümü geliştirin: Uygulamanız için kullanıcı akışlarını basitleştirin ve kullanıcılarınızın cüzdanlarındaki herhangi bir tokenle alım-satıma başlamalarına izin verin. Kullanıcılar, onaylar ve ağ ücretleri için ön taleplerle karşı karşıya kalmaz, bunlar arka uca soyutlanır.
  • Kullanıcılar için koruma: Tescilli Kayma Koruması ve özel piyasa yapıcılardan alınan Teklif Talebi emirleri ile kullanıcıları MEV’den koruyun.
  • En iyi uygulama için derin likidite: Ethereum ve Polygon’daki en popüler çiftler için 0x özel piyasa yapıcılardan ve Uniswap dahil 70’den fazla borsadan toplu likiditenin kilidini açın.
  • Kripto-yerel kullanıcılar için derleme: Yürütme isteğe bağlılığı sunmak istiyorsanız Swap API ile birleştirilebilir. Geliştiriciler, ileri düzey kullanıcıların deneyimden ödün vermeden gasless’e girip çıkabileceği bir UX tasarlayabilir.

  0x (ZRX) Nedir?

  0x ZRX coin

  0x (ZRX), Ethereum blok zincirinde çalışan bir kripto paradır. Ethereum blok zincirinde ERC20 tokenlerinin merkezi olmayan değişimini sağlayan açık kaynaklı bir protokoldür. ZRX, 0x protokolünün yerel tokenidir ve ağ üzerinde merkezi olmayan işlemleri kolaylaştırmak için kullanılır.

  0x protokolü, hack riski, yüksek ücretler ve şeffaflık eksikliği gibi geleneksel merkezi kripto para borsalarının bazı sınırlamalarını ele almayı amaçlamaktadır. 0x ile herkes merkezi olmayan bir borsa (DEX) oluşturabilir ve merkezi bir aracıya ihtiyaç duymadan ERC20 tokenleri alıp satabilir.

  ZRX, 0x ekosisteminde işlem ücretlerinin ödenmesi, yönetişim kararlarına katılım ve piyasa yapıcıların ağa likidite sağlamaya teşvik edilmesi gibi çeşitli amaçlar için kullanılabilir. ZRX’in toplam arzı 1 milyar tokenle sınırlıdır.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Cardano (ADA) Fiyat Potansiyeli: Artan Ağ Etkinliği ile $0.40’ı Aşabilir

  Cardano (ADA) satıcılarının tükenen satış baskısı, tokenı daha düşük...

  Dash Coin Soygunu: Hackerlar Çin’deki Açığı Kullandı, Hapis Cezalarına Yol Açtı

  Şanghay'daki hackerlar, bir güvenlik açığını kullanarak bir kripto para...

  Notcoin (NOT Coin), Dev Token Yakımı ve Airdrop Güncellemeleri ile Kripto Haberlerinde Liderlik Ediyor

  Wormhole, merkeziyetsiz güvenliği artırmak amacıyla...

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Cardano (ADA) Fiyat Potansiyeli: Artan Ağ Etkinliği ile $0.40’ı Aşabilir

  Cardano (ADA) satıcılarının tükenen satış baskısı, tokenı daha düşük fiyatlarla alıcılar için fırsat sağlıyor. Analistler, fiyat ile günlük aktif adresler (DAA) arasındaki farklılık nedeniyle ADA'nın...

  Bernstein Analistlerine Göre Ethereum Spot ETF’leri Bitcoin ETF’lerine Kıyasla Daha Az Talep Görüyor

  Ether spot ETF'leri için yapılan tahminler, Bitcoin ETF’lerine kıyasla daha düşük talep gösteriyor. ETH staking özelliğinin olmaması,...

  Dash Coin Soygunu: Hackerlar Çin’deki Açığı Kullandı, Hapis Cezalarına Yol Açtı

  Şanghay'daki hackerlar, bir güvenlik açığını kullanarak bir kripto para sitesine sızdılar ve yüz binlerce dolar değerinde altcoin çaldılar. Sonuç olarak, suça karışan üç kişi hapis...