Bitcoin Twitter’ın Geleceğidir! Jack Dorsey’den Açıklama!

bitcoin btc

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Twitter CEO’su Bitcoin ile reklamlar, abonelikler, Twitter Tip Jar ve Super Follows gibi yeni özellikleri entegre etme fırsatı olduğunu düşünüyor.

Bitcoin, Twitter için Kilit Rol Oynuyor!

Bitcoin

CEO Jack Dorsey, piyasa değerine göre dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’in (BTC) Twitter’ın geleceği için kilit trendlerden biri olacağını açıkladı.

Twitter CEO’su, Bitcoin’in yılın ikinci çeyreğindeki kazançlarında şirketin geleceğinin “büyük bir parçası” olacağını söyledi. Dijital para biriminin Twitter ürünlerini ve hizmetlerini kullanıcılara daha iyi bir şekilde aktarması potansiyeli olduğunu söyledi.

Bitcoin’e internetin yerel para birimi olarak atıfta bulunan Dorsey, Bitcoin’i ticaret, abonelikler, Twitter Tip Jar ve Super Follows gibi yeni özellikler de dahil olmak üzere mevcut Twitter hizmetlerine entegre etme fırsatları olduğunu açıkladı.

Amaç Sosyal Medyayı Merkeziyetsizleştirmek!

Bitcoin

CEO, yatırımcılara, Twitter’ın sosyal medyayı merkeziyetsizleştirme ve daha fazla ekonomik teşvik sağlamaya kararlı olduğunu söyledi. Bitcoin ile beraber gelecek bir çok özelliğin, yeniliğin Bitcoin üzerinde olacağını açıkladı. Bitcoin’in yapay zeka ve merkeziyetsizliğinin yanı sıra Twitter’ın geleceği için üç önemli trendden biri olduğunu belirtti. “Twitter ve Twitter hissedarları için piyasaya bakmaya devam edeceğiz. Kararlı bir şekilde yatırım yapmaya devam etmemizin son derece önemli olduğunu düşünüyorum” dedi.

Bitcoin Bizim Tek Odak Noktamız

Bitcoin

Dorsey, kripto para birimini bu yıl içinde denemeyi bekleyen sosyal medya devi Facebook hakkında konuştu. Facebook’un agresif bir şekilde dijital para geliştirmesine başlamasına atıfta bulunarak Twitter’ın kriptoya olan bağlılığında yalnız olmadığını vurguladı. Ancak Facebook’tan farklı olarak. Twitter, bir gün yerel bir internet açık standardı olarak Bitcoin’e odaklanacak. Dorsey, şunları söyledi:

“Buna bariz bir ihtiyaç ve zorunluluğumuz var. İnternete özgü bir açık standardın gitmek için doğru yol olduğunu düşünüyorum. Benim odak noktam ve odak noktamız eninde sonunda Bitcoin olacak.”

Bitcoin Daha Önceden Olsaydı Her Şey Çok Daha Farklı Olabilirdi

Dorsey’in en son Bitcoin çağrısında, Twitter’ın Bitcoin’i ürünlerine nasıl entegre edebileceği hakkında kamuoyuna konuşmuştu. Dorsey’nin açıklamaları “The ₿ Word” konferansından kısa bir süre sonra geldi.

“Bitcoin, Twitter veya Facebook’tan önce olsaydı, mevcut birçok iş modeli çok daha farklı olurdu. Reklamcılık iş modeline olan bağımlılığımız kesinlikle olmazdı”

Dorsey, Bitcoin’in en az 2018’den beri internetin para birimi olmaya hazır olduğunu düşünüyor. Aynı zamanda Dorsey erken bir Bitcoin yatırımcısı olarak biliniyor. Kripto dostu dijital ödeme şirketi Square, geçtiğimiz günlerde Bitcoin’e 50 milyon dolarlık bir yatırım yaptı. 2020 ve ardından Şubat 2021’de Bitcoine 170 milyon dolardan fazla yatırım yaptı.

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook