Bitcoin İçin Yarın Büyük Gün! Fiyata Etkisi Nasıl Olacak?

Twitter CEO'su Jack Dorsey

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Kripto para piyasasını manipüle etmesi ile de bilinen Elon Musk yarın Twitter CEO’su Jack Dorsey ile Bitcoin hakkında konuşacak! Jack Dorsey büyük bir Bitcoin destekçisi ve kripto paraların geleceği olduğunu düşünen insanlardan biri.

Bitcoin Konferansında Neler Konuşulacak!

Elon Musk Ve Jack Dorsey Yarın Bitcoin Hakkında Konuşacak!
Elon Musk Ve Jack Dorsey Yarın Bitcoin Hakkında Konuşacak!

Lider kripto para biriminin sert düşüşler yaşadığı bu günlerde piyasanın yönü hakkında önemli rol oynayacak bir konuşma olacak. Bitcoin fiyatını tek bir tweet ile etkilemeyi başaran ve resmen piyasaya yön veren Elon Musk’ın etkinlikte söyleyecekleri çok büyük önem taşıyor. İkili zaman zaman fikir ayrılıklarına düşseler de temel anlamda Bitcoin’i seviyor ve destekliyorlar. Ancak Elon Musk’ın temiz enerji ile ilgili kafasına takılan problemlerin olduğunu ve bu konferansta Jack Dorsey’in bunları dile getireceği düşünülüyor. Kısaca konferans Elon Musk’ın aklında ki soru işaretlerinin giderilmesi adına yapılacak dersek yanlış olmaz.

Bitcoin Fiyatına Etkisi Nasıl Olacak?

Elon Musk piyasayı kolaylıkla etkileyen biri. Jack Dorsey ise Bitcoin’i destekleyen paylaşımlarda bulunduğunda fiyatı hareket ettiremediği için Elon Musk’ın dalga geçmesi ile karşı karşıya kalmıştı. Ancak ikilinin tartışmalarında Elon Musk, Bitcoin’in çevreye zararlı olmadığı konusunda ikna olursa fiyatın dönebilme ihtimalinin fazlasıyla arttığını görebiliriz. Her ne kadar Bitcoin haftalık ve günlük tablosunda olumsuz bir seviyede olsa da Elon Musk gibi birinin olumlu söylemleri ile fiyat oldukça yukarılara çıkabilir. Bunun örneklerini daha önceden kripto para piyasası olarak birçok kez gördük.

Jack Dorsey’in Paylaşımları!

Twitter CEO'su Jack Dorseyin Paylaşımı
Twitter CEO’su Jack Dorseyin Paylaşımı

Jack Dorsey Haziran ayında yaptığı bir paylaşımda konuşmacı olduğu bir Bitcoin etkinliğinden bahsetti. Hemen yorum yapan Elon Musk esprili birkaç yanıt verdi. Ancak Jack Dorsey ciddi bir şekilde kendisini konuşmaya davet etti. İkilinin tam olarak ne konuşacağı bilinmiyor. Ancak analistler kripto para piyasası için çok kritik bir önem taşıdığını düşünüyor. Bir çok yatırımcı ise konuşmanın pozitif geçeceğini ve kripto para piyasasının bu sayede yükselişe geçeceğine inanıyor. İkilinin sohbetinde BTC adına olumlu söylemlerde bulunulursa fiyat hareketinde yukarı yönlü ilerlemeler şaşırtıcı olmayacak gibi gözüküyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Beğeni Alan
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster