Bitcoin için Bu Hafta ki Direnç 36 Bin Dolar!

Bitcoin (BTC)

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Ünlü Bitcoin analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin’in bugün veya yarın 34.500 doları aşacak dedi. Yükselis devam ederse hedefi 36.000 dolar veya daha fazlasına çıkacağını söylüyor. Bitcoin (BTC), piyasada ki son düzeltmeden sonra 24 Temmuz’da 34.000 dolar’a kadar ulaştı.

Bitcoin

Bitcoin 34 Bin Dolar Seviyesinde Tutunmaya Çalışıyor

TradingView’den elde edilen veriler, BTC/USD‘nin Cumartesi günü Bitstamp’ta 34.000 dolar’a ulaştığını ve ardından 200 dolarlık bir düşüş yaşadığını gösteriyor.

Bitcoin, son 24 saatde Traderlar için kârlıydı. 32bin dolardan başlayarak gün içerisinde yüzde 4’e yakın kar bırakan Bitcoin. Yazı yazılırken 33.800 civarında alıcı buluyor.

Michaël van de Poppe için, satış gücünün devam etmesi durumunda ihtimaller şöyle. Herhangi bir geri çekilme durumunda Bitcoin’in 32.500 dolar civarında tutunması gerekli.

Bir Twitter yazısında, “Bitcoin direnci 32,5-32.7 bin dolar arasında kırdı. Bunu destek olarak tutmalı. Muhtemelen yeni direnç 36 bin dolar olacak” diye tahminde bulundu.

“Genel olarak, bir sonraki direnci 34,5 bin dolar ve buna da muhtemelen hafta sonu ulaşacak.”

Bitcoin için 30-40 Bin Dolar Bandında Sıkıştık

BTC/USD’nin şu anda hareket ettiği geniş aralık göz önüne alındığında, bu tür bir davranış hiç de şaşırtıcı olmayacaktır. Şubat ayının en yüksek noktası olan 42.000 dolar bizim iöin önemli. Kesin bir şekilde boğa piyasası devam ediyor diyebilmemiz için, bu seviye belirleyici olacak.

Bu arada diğer Trader ve analist Rekt Capital, 50 haftalık üstel hareketli ortalama (EMA) ile devam eden değişiklikleri, daha uzun zaman diliminde yükselişin geri dönüşünün bir işareti olarak vurguladı.

bitcoin

Daha temkinli tarafta, Bitcoin’in tersine dönmesi durumunda 24.000 dolar’lık tahminler hala güncel. Bir Trader olası bir destek olarak yakınlarda bir CME vadeli işlemlerine bakıyor.

Analist Decentrader, Cuma günü bir piyasa güncellemesi yaptı. “Mevcut destek seviyesinin altında bir kırılma olması durumunda 22 bin dolar ve 24 bin dolar seviyesinde bir destek olabileceğini görüyoruz.” dedi.

Altcoinler Durdurulamıyor!

Bitcoin

Piyasa değerine göre en iyi elli kripto para biriminden güzel haberler geliyor. Altcoin piyasasının çoğu haftalık %10 veya daha fazla getiri elde ederken, piyasaya güven geri dönüyor.

En büyük altcoin olan Ether (ETH), 2.000 doların üzerinde işlem gördü ve on günün en yüksek seviyelerine ulaştı. Ether/USD grafiğindeki W formasyonunu da görmemek elde değil.

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook