Bitcoin Haftalık Mumu Yeşil Kapadı! Bizleri Neler Bekliyor?

Bitcoin BTC

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Ünlü analist Lark Davis’e göre Bitcoin çok güzel bir haftalık mum oluşturdu. İlk olarak, Bitcoin önceki direnç seviyesini kırdı geçti. Yeni mum formuyla yatırımcılar Bitcoin fiyatının yakında 48 bin doların üzerine çıkacağına inanıyor.

Bitcoin Son 1 Aydır Yükseliyor!

Kripto analisti Lark Davis, Bitcoin (BTC) hakkında bir tweet paylaştı. Tweet’ten alıntı yaparak, “Bitcoin, etkileyici ve güzel görünümlü bir haftalık mum oluşturdu. Bunu yaparak Bitcoin, önceki direnç pozisyonunu anlık olarak parçaladı.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Bitcoin

Bununla birlikte, mum grafiğinin oluşumu ve güzel konumu, Bitcoin’in yeniden derin bir yükseliş sahnesine hazırlandığı konusunda bir sinerji yayıyor gibi gözüküyor. Genç yatırımcılar şimdiden heyecanlanmaya başladı bile.

Bitcoin için Sadece Başlangıç Olabilir…

Bitcoin

Aslında bu, Bitcoin’in son dönemde yaşadığı fiyat düşüşlerinden kurtulmak için çok istekli olduğunu gösteriyor. Bu hareketler ile Bitcoin, şu anki seviyelerle karşılaştırıldığında çok daha yüksek seviyelere çıkabilir gibi gözüküyor.

Ayrıca Kripto Para Twitter topluluğu, sayın Davis’in BTC ile alakalı tweetini görünce çok heveslendiler. Cevap olarak, birçoğu BTC fiyatının yakında 48 bin dolara kadar olan bir yükseliş kaydedeceğine inandıklarını söyledi.

Hatta, bazıları Davis’e, oluşan yeni mumun uzun süre düzeltme yemeden, BTC fiyatını daha da yukarı itip itemeyeceğini sordu.

Eğer Yükseliş Devam Ederse Piyasa Eski Haline Dönebilir

Bull run

Ayrıca, BTC daha göz alıcı mumlar oluşturmaya devam ederse, bunun kullanıcı bazında artmasının yanı sıra daha fazla yatırımcıyı kendisine çekebileceğini söylemekte fayda var.

Özellikle, balinalar esas alındığ1nda 1,78 milyar dolar değerinde yani 41.671 Bitcoin’in üzerinde dört büyük işlem gerçekleştirdi. Seri olarak işlemler sırasıyla 10.400,90 BTC, 10.415,93 BTC, 10.424,42 BTC ve 10.430,15 BTC idi.

Anonim olarak gerçekleşen tüm işlemler, bu süre zarfında sonunda bilinmeyen bir cüzdandan diğerine gönderildi. Bununla birlikte, önde gelen kripto para Bitcoin’in Mayıs ayı düşüşünden yavaş yavaş toparlanıyor gibi gözüküyor.

Bunun yanı sıra, kripto para balinaları, BTC varlık portföylerini zorlamaya devam etmek için alım satım yapmaya devam ediyor. BTC fiyat hareketlerini izlemekten asla vazgeçmiyorlar. Santiment’e göre, şu anda 100 ila 10.000 arasında BTC tutan yatırımcılar, bu yıl Haziran ayından bu yana hızla arttı.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster