Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriBitcoin Fiyat Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

  Bitcoin Fiyat Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

  -

  Bitcoin grafiğini incelediğimizde, önemli destek  bölgesinden %5 yükseliş yaşadığını görüyoruz. Bitcoin için önemli destek ve direnç seviyelerini yazımızda belirttik.

  Bitcoin Orta Vadeli Coin Analizi

  BTCUSDTPERP_2022-09-23_06-13-16

  Bitcoin grafiğini günlük zaman diliminde incelediğimizde, önemli destek bölgesinden güç almış gibi görünüyor. 6H demand (Bknz: Order Blok Nedir?) bölge olan 18.10018900$ aralığı destek bölgesi olarak çalışmaya devam ediyor. Bitcoin bu destek bölgesini 4ncü kez testi.

  Bitcoin her desteğe geldiğinde, destek bölgesi daha da zayıflamaya başlıyor. Bu durum uzun vadeli yatırımcılarını korkutmaya başladı. Çünkü bitcoin düşüş yaşamaya başladığında altcoinler de %10 – %15 düşüşler yaşıyor.

  Bitcoin belirtilen destek bölgesi üzerinde kaldığı sürece yükseliş hareketinin devam edeceğini düşünüyorum. Fakat 18.100 doların altında günlük mum kapatırsa düşüş devam edebilir.

  Bitcoin Kısa Vadeli Analizi

  BTCUSDTPERP_2022-09-23_06-23-02

  Bitcoin grafiğini kısa zaman dilimlerinde incelediğimizde, direnç. bölgesine yakın hareketler sergilediğini görüyoruz.

  Grafikte belirtilen direnç bölgelerinin üzerinde 4 Saatlik mum kapanışı yapması halinde yükseliş hareketini devam ettirebilir. Direnç bölgeleri kırılmaz ise düşüş hareketinin devam edeceğini düşünüyorum. Grafikte önemli seviyeler belirtilmiştir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler