Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriCEEK Coin Yorum Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

  CEEK Coin Yorum Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

  -

  Ceek coin grafiğini geniş zaman dilimlerinde incelediğimizde önemli destek ve direnç bölgelerine yakın hareketler sergiliyor. Yazımızda Ceek coinin önemli destek ve direnç seviyelerini inceledik.

  CEEK Coin Önemli Fiyat Analizi!

  CEEKUSDT_2022-09-22_18-57-15

  Ceek coinin grafiğine kısa zaman diliminde incelediğimizde, grafikte yeşil ile belirtilen bölge destek bölgemiz. Bu yeşil bölgenin altında 4H mum kapanışı düşüş hareketini devam ettirir.

  Grafikte belirtilen kırmızı bölgeler ise direnç bölgelerimiz, bu seviyelerin üzerine çıkması halinde yükseliş hareketlerine devam edeceğini düşünüyorum.

  CEEK Coin Kısa Vadeli Fiyat Analizi!

  CEEKUSDT_2022-09-22_19-02-18

  Ceek coinin kısa vadeli grafiğini incelediğimizde, önemli direnç seviyesi olan 0.1512$ bölgesine dokunuş yaptığını görüyoruz.

  Ceek coin, 0.1530$ seviyesinin üzerinde mum kapatması halinde yükseliş hareketini devam ettireceğini düşünüyorum. Oluşabilecek volatil hareketlerde grafikte belirttiğimiz destek ve direnç bölgelerini takip edebilirsiniz.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler