Diğer

  Bitcoin, Ethereum, Doge, XRP, ADA, LTC Fiyat Analizi

  Bitcoin fiyatı toparlanmadan önce 37.500 dolar bölgesini test etti. BTC yazım sırasında 39.000 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Aynı zamanda birçok engelle karşı karşıya bulunuyor. Daha güçlü bir yükselişe başlamak için boğaların fiyatı 39.000 USD’nin üzerine taşımaları gerekiyor gerekiyor. Ve o bölgede kapanışların gelmesi gerekiyor.

  Benzer şekilde, çoğu büyük altcoin iyileşmek için mücadele ediyor. Ethereum, 2,550 dolar seviyelerindeki direnç bölgesini aşamazsa düşüşünü sürdürebilir. XRP, 0.7 dolar seviyelerindeki desteğini koruyabilirse 0.75 dolar seviyeleri hedef durumuna gelecektir.

  Bitcoin Fiyat Analizi

  İstikrarlı bir düşüşün ardından Bitcoin fiyatı 37.500 USD seviyelerinde destek buldu. Ancak destek seviyesinden gelen tepki ile düşen trendini de kıran Bitcoin çok önemli bir direnç seviyesinde bulunuyor. Bu engellin de aşılması ile 42.500 dolara doğru yeni bir yolculuk başlayabilir.

  bitcoinftx
  Bitcoin 4 saatlik grafiği

  Aksine düşüş durumunda ise ilk destek noktası tekrardan 37.500 dolar bölgesi olacaktır. Bir sonra ki büyük destek noktası ise 36.800 dolar seviyesinde bulunmaktadır.

  Ethereum Fiyat Analizi

  Ethereum fiyatı 2.600 dolar seviyesine yakın bir aralıkta işlem görüyor. Eğer Ethereum 2.550 dolar seviyesindeki direncini desteğe dönüştürebilirse fiyat hareketleri için yükseliş beklentisi artacaktır. Asıl önemli direnç seviyesi ise yükselen trendine yaptığı retesttir diyebiliriz. Çünkü bu bölgenin kırılması ile Ethereumun yükseliş trendine geri girmesi olası olacaktır.

  ethereum-grfk
  Ethereum 4 saatlik grafiği

  Aşağı tarafta ise fiyat 2.400 dolar seviyelerinde önemli bir destek noktası bulunmaktadır. Daha fazla kayıp 2.100 dolar seviyelerine doğru düşüşü tetikleyebilir.

  ADA, LTC, DOGE ve XRP Fiyat Analizi

  Cardano 1.35 dolar direnç bölgesinin üzerine yükseldi. Bitcoine bağlı düşüş yaşamadan önce 1.38 dolar seviyesini test etti. 1,35 doların altında bir kırılma yaşansa da boğalar 1,32 dolar seviyelerinde düşüşü durdurabilir. Ek olarak aşağı tarafta bir sonraki büyük destek 1,30 dolar seviyelerinde bulunuyor.

  Litecoin 140 dolar pivot seviyesinin üstüne geri çıktı. Fiyat için ilk destek seviyesi 135 dolar seviyesinde bulunuyor. Ek kayıplar olması durumunda 130 dolar seviyesine doğru bir hareket gelebilir. Buna karşılık, 140 doların üzerinde ki bir kırılma 150 dolara doğru istikrarlı bir artış başlatabilir.

  Dogecoin yazım sırasında 0.2 dolar seviyesindeki desteğinin altında işlem görüyor. İlk önemli destek 0.18 dolar seviyelerinde bulunuyor. Boğalar 0.18 dolar seviyesini koruyamazsa 0.165 dolara doğru düşüş olabilir. Aksine yükseliş olması durumunda ilk direnç bölgesi 0.2 dolar seviyesinde bulunuyor.

  XRP fiyatı 0.7 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor 0.7 dolar seviyesinde destek bölgesinin kırılımı ile aşağı yönlü bit harekette ilk destek noktamız 0.65 dolar seviyesinde bulunuyor. Ayrıca 0.75 dolar seviyesindeki direncin kırılımı durumunda yeni bir yükseliş dalgası gelebilir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Bitcoin Yarılanması Sonrası Dönem Başladı: Altcoin Rallisi Beklentisiyle Hakimiyet İstikrar Kazanıyor

  Bitcoin'in son yarılanmasının ardından ortaya çıkabilecek altcoin başarısının temellerini oluşturabilecek kripto para piyasasının değişen dinamiklerini keşfedin.

  Bitcoin İşlem Ücretleri Rekor Seviyelere Ulaştı, Ethereum’u Geçti – Ordinaller BTC Güvenliğini Artırabilir mi?

  Bitcoin işlem ücretlerinin nasıl hızla yükseldiğini, Ordinallerin bu trenddeki rolünü ve Bitcoin'in güvenlik modeli üzerindeki olası etkilerini keşfedin.

  Bitcoin Halving’i Piyasada Volatiliteyi Tetikledi: Talep Artışı Madencilerin Zorluklarıyla Buluşuyor

  Halving sonrası Bitcoin'in izleyeceği yolu etkileyen temel faktörleri keşfedin. Arz şoku potansiyeli, ETF'lerin rolü ve madencilerin karşılaştığı zorluklar hakkında uzman görüşleri edinin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?