Bitcoin BTC Golden Cross için Hazırlanıyor!

What-is-the-Difference-Between-Blockchain-And-Bitcoin-1-freshblue-1

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

ABD Senatosunda altyapı tasarısı için oylama günü geldi çattı, Bitcoin fiyatı desteklerini sağlamlaştırmaya çalışıyor gibi gözüküyor.

Bitcoin (BTC), Salı günkü kısa bir konsolidasyondan sonra Bitcoin fiyatının geri dönüşünün gücü karşısında şaşkınlık devam ederken. İlk kripto paranın değeri 46.000 dolara kadar çıkmayı başardı.

Bitcoin

Bitcoin için Golden Cross’a Sadece 72 Saat Kaldı!

Yabancı kaynaklarımızdan aldığımız verileri karşılaştırdığımız zaman bizleri enteresan şeyler karşılıyor. Bitcoin Amerikan Doları paritesi salı günü 45.200 dolar civarında geziniyor gibi duruyor.

Parite, geceyi biraz daha düşük seyrederek, bir noktada 45.000 dolarlık desteği test edip toparlayarak geçirmişti. Bu anlık fiyat hareketi bir çok long işlemini patlatmak için yapılmış olabilir.

Bitcoin

Günler süren önemli yükselişlerin ardından daha büyük bir geri çekilme olmaması nedeniyle analistler, günlük hareketli ortalama ve haftalık hareketli ortalama yakınsama/uzaklaşma (MACD) BTC/USD çizelgelerinde yaklaşan “altın kesişme” olayına yakından bakıyorlardı.

Bitcoin

Ünlü Analist Golden Cross’u Doğruladı

Geleneksel olarak bir yükseliş olayı olarak kabul edilen golden cross. Tam olarak 200 günlük hareketli ortalamanın üzerinde yükselen 50 günlük hareketli ortalama geçişini temsil eder.

Yatırımcı ve analist Rekt Capital, “Yeni Bitcoin Golden Cross’a sadece 3 gün kaldı” dedi.

Dört saatlik grafiğe dönerek Rekt Capital, Bitcoin’in daha uzun vadeli bir aralıkta bir kırılmayı “doğruladığını” ekledi.

Bitcoin

Bununla birlikte, satıcılar psikolojik olarak önemli olan 50.000 dolarlık bölgeden önce alım sinyallerini yaktı. 47.000 dolar hala kırılması gereken çok önemli bir seviye olmaya devam ediyor.

Bitcoin Geleceği için Kritik Bir An

Yabancı kaynaklarımızın bizlere bildirdiği, önümüzdeki günlerde her şey yolunda gitmeyebileceği. Salı günü, kripto para birimi vergi prosedürleriyle ilgili yasaya girebilecek altyapı tasarısının oylanması planlandı.

Tasarının nihai şekliyle ilgili endişeler hafta sonu hissiyatı etkilemedi. Ancak Bitcoin yükselmeye devam ettikçe, başlangıçta Mayıs fiyat çöküşünde kaybettiği seviyeleri geri kazandı.

Birleşik Krallık borsası CoinCorner’ın CEO’su Danny Scott Pazar günü, “Hükümete Bitcoin’in ne kadar önemli olduğunu göstererek, altyapı faturasına tepki gösteriyor” dedi.

“Kamu bunu önemsiyor ve savaşmaya hazır. Bankayla ilgili bir kural olsa umurlarında olmaz. Bitcoin dünyayı değiştiriyor. Sonuç ne olursa olsun çok önemli.”

Genel olarak, BTC gün içinde yüzde 2.20 düştü. Haftalık kazançlar yazı yazılırken yüzde 3.24 ile kaldı.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster