Diğer

  Binance US’a Voyager’ın Varlıklarını Satın Almaya Mahkeme Onayı

  Binance.US – Binance’in Amerika’daki şubesi – ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC)’i yendi. Bloomberg’e göre, Amerikan kripto borsası, New York Güney Bölgesi’ndeki iflas mahkemesinin yeşil ışığını, dört günlük duruşmadan sonra almayı başardı.

  Amerika’da Binance.US Bayrağı Dalgalandı!

  Hakim Michael Wiles, Komisyonun yaptığı itirazları reddetti. Komisyon, Ocak 2023’de satın almaya ilişkin sınırlı bir itiraz dile getirdi. Komisyonun ana sorunu, ABD kripto borsasının bu büyük bir anlaşmayı nasıl finanse edebildiğiydi. Ayrıca, düzenleyici otorite, anlaşmanın bazı bölümlerinin federal yasalara aykırı olduğunu iddia ederek, borsanın menkul kıymet yasasını ihlal etmiş olabileceğini ileri sürdü.

  İlginizi Çekebilir: Bitcoin (BTC): Piyasa ‘Geçiş Dönemine’ Girdiğinde, Dikkat Etmemiz Gereken Şeyler Burada

  Ancak, hakim, SEC’in itirazının “belirsiz” olduğunu belirtti. Menkul kıymet yasası ihlali üzerine, Hakim Wiles, Komisyonun destekleyici kanıt sunamadığını iddia etti. Ayrıca, hakim, Reuters’a göre, Komisyonun kırmızı bayrakları dalgalandırmak için son anda beklediğini vurguladı.

  Binance Voyager’in Varlıklarını 1 Milyara Alıyor!

  Onayla, Binance.US artık Voyager‘ın varlıklarını 1 milyar doların üzerinde satın alabilecek. Ayrıca, anlaşmanın geçmesi, borçluların yaklaşık %73’üne kadar bir geri ödeme yapmasına neden olabilir. Twitter’da bir açıklama yapan Binance.US, şunları söyledi:

  “Hedefimiz her zaman müşterilerin kripto para birimlerini en hızlı zamanda geri almalarını ve kullanıcıların kendi varlıkları hakkında kendi kararlarını vermelerini sağlamaktır. İşlemi tamamlamaya ve Voyager müşterilerine en yüksek hizmet ve destek seviyesini bekledikleri yere katılmalarına ilerleyerek bakıyoruz.”

  Önemle, Binance.US, Voyager’ın varlıklarını satın alma hakkını kazanmak için ikinci kripto şirket oldu. Teklif öncelikle şimdi iflas eden kripto borsası FTX tarafından kazanıldı. Ancak, çöküşünden sonra, Haziran 2022’de iflas için başvuran kripto ödünç veren, ikinci bir teklif turu düzenledi ve Binance.US galibi olarak çıktı.

  İlginizi Çekebilir: Bitcoin (BTC), Altın, S&P 500 ve Genişleyen Korelasyon

  En son mahkeme güncellemesi, Voyager’ın tokeni VGX’e bir güç verdi. CoinMarketCap’a göre, token, sadece son bir saat içinde yüzde 23’ün üzerinde bir artış kaydetti ve basın zamanında 0,4905 dolarda işlem gördü.

  Ayrıca, 24 saatlik ve yedi günlük grafik yaklaşık yüzde 26’lık bir yükseliş kaydetti. Binance.US, SEC ile mücadelesini kazanmış olsa da, sorunları bitmedi. ABD Yabancı Yatırım Komitesi (CFIUS) de Voyager ve Binance.US anlaşmasını araştırıyor. Ve, incelemesi, Binance.US’nin 18 Nisan 2023’e kadar satın almayı tamamlaması gerekiyorsa, anlaşmanın tamamlanmasını etkileyebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Shiba Inu’nun SHIB Token Yakımları Artıyor: SHIB Fiyatı Yükselişe Hazır mı?

  Popüler memecoin projesi Shiba Inu'nun SHIB tokeninde son 24 saatte yakım oranları atış gösterdi: SHIB fiyatı için son durum nedir?

  SEC, Spot Bitcoin ETF’leri için Opsiyonları Onaylamaya Hazırlanıyor

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, BITB ve GBTC spot Bitcoin ETF'leri için opsyion trading için onay verecek mi?

  Bitcoin Çökerse Ne Olur? Ünlü Yazar Robert Kiyosaki Açıkladı!

  Girişimci ve ünlü yazar Kiyosaki, topluluk arasındaki Bitcoin'in çökme potansiyeline karşı düşüncelerini paylaştı.

  Bitcoin Fiyatı 51 Bin Dolar Civarında Dalgalanıyor: Spot Bitcoin ETF Piyasasındaki Son Veriler!

  Bitcoin fiyatındaki durgunluk devam ederken, spot Bitcoin ETF piyasasındaki para girişleri devam ediyor; Son veriler!

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Shiba Inu’nun SHIB Token Yakımları Artıyor: SHIB Fiyatı Yükselişe Hazır mı?

  Popüler memecoin projesi Shiba Inu'nun SHIB tokeninde son 24 saatte yakım oranları atış gösterdi: SHIB fiyatı için son durum nedir?

  SEC, Spot Bitcoin ETF’leri için Opsiyonları Onaylamaya Hazırlanıyor

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, BITB ve GBTC spot Bitcoin ETF'leri için opsyion trading için onay verecek mi?

  Bitcoin Çökerse Ne Olur? Ünlü Yazar Robert Kiyosaki Açıkladı!

  Girişimci ve ünlü yazar Kiyosaki, topluluk arasındaki Bitcoin'in çökme potansiyeline karşı düşüncelerini paylaştı.