Binance Coin (BNB) Tarafında Yeni Dip Bölgesi Verilmedi!

analiz-11

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Binance Coin tarafında destek bölgesinden alımların ağır basmasından dolayı yukarı yönlü bir dönüş gerçekleşmiş gibi gözükmekte. Bir üstte bulunan minör direnç bölgesi geçilmeden yükseliş söz konusu olamaz. Bu bölgenin aşılması durumunda düşen trend kırılmaya çalışılacaktır.

Binance Coin İçin Yükseliş Sadece Düşüşün Düzeltmesi Olabilir!

Binance Coin 02.23 1

BNB tarafında yaşanan düşüş sonrasında düşen trend bölgesine doğru bir yükseliş mümkün olabilir.Bu bölge aşılana kadar long işlem aranmamalıdır. Bu bölgenin aşılması ve trend üzerinde retest gerçekleşmesi durumunda yükseliş söz konusu olabilir.

Aşağı yönlü fiyat hareketleri doğrultusunda altcoin için ilk destek 355,8 dolar seviyesinde bulunmaktadır. BNB fiyatının bu bölge altında likidite arayışı durumunda 331,3 dolar seviyelerine kadar geri çekilme yaşanabilir. Bu bölge altında gerçekleşecek fiyat hareketleri doğrultusunda altcoinin tekrardan 292,9 dolar seviyelerinde işlem görmesi muhtemel. Yukarı yönlü gerçekleşecek fiyat hareketleri doğrultusunda karşılaşılacak ilk minör direnç 393 dolar seviyesinde bulunmaktadır. Bu bölgenin aşılması durumunda fiyat düşen trendin üzerine çıkma eğilimi sergileyebilir. Düşen trend üzerinde gerçekleşecek fiyat hareketleri doğrultusunda 439,6 dolar seviyesi direnç görevi görecektir. Boğaların bu bölge üzerinde alım baskısı oluşturması durumunda fiyat tekrardan 509,4 seviyelerinde işlem görebilir.

Destek noktaları: 355,8 – 331,3 – 292,9

Direnç noktaları: 393 – 439,6 – 509,4

Kısa Vadeli Düşen Trendden Tepki Alınacak mı?

Binance Coin 02.23 2

Binance Coin tarafında illa fiyata yakın bir trend aranacak ise kısa vadeli bir düşen trend yapısı görülebilir. Kısa vadeli düşen trend üzerine çıkılması durumunda altcoinin tekrardan orta vadeli düşen trend bölgesine yükselişi mümkün olabilir.

Aşağı yönlü fiyat hareketleri doğrultusunda ilk destek 370,8 dolar seviyelerinde bulunmaktadır. Bu seviyenin altına düşülmesi durumunda 360,4-352 dolar aralığı destek görevi görecektir. Ayıların bu bölge altında baskılarını devam ettirmesi durumunda ise 332,4 dolar seviyelerindeki destek bölgesi tekrardan test edilebilir. Yukarı yönlü fiyat hareketleri doğrultusunda sarı ile belirtilen düşen trend direnç görevi oynayacaktır. Bu bölge üzerinde gerçekleşecek fiyat hareketleri doğrultusunda 392,8 dolar seviyesi yatay direnç görevi görecektir. Alım baskısının devamı durumunda 407,6 dolar seviyelerinde tekrardan işlem görebilir. Boğaların piyasaya hakim olması durumunda orta vadeli düşen trendin üzerine çıkılacaktır. Bu duruma karşılık direnç 435,3 dolar seviyesinde bulunmaktadır.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster