Diğer
  Ana SayfaHaberBinance CEO'su CZ, Sektörü Kurtarma Planlarını Açıkladı!

  Binance CEO’su CZ, Sektörü Kurtarma Planlarını Açıkladı!

  -

  Binance CEO’su CZ, Sektör Hakkında Açıklamalar Yaptı!

  Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao, 24 Kasım Perşembe günü yaptığı bir röportajda FTX borsasının çöküşü hakkında açıklamalar yaptı. Açıklamalar içerisinde Coinbase ve FTX borsasının son durumlarına da yer verdi.

  Kripto para sektöründe ne zaman bir sıkıntı olsa, sektörün önemli borsaları ve yatırım şirketleri sıkıntılar yaşmaya başlar. Genesis’in para çekme işlemlerini durdurduğunu gördük, muhtemelen bir veya iki tane daha bu şekilde yatırım şirketinde de olacak. Ancak yavaş yavaş sektör kendine gelecektir. dedi

  Binance CEO’su, Coinbase borsasının likidite sorunları ve Grayscale’in Bitcoin varlıklarıyla ilgili bir tweet’in silinmesi hakkında yorum yaptı. Coinbase ve Grayscale’in detaylı bilgi almadığını bu yüzden twetini sildiğini belirtti.

  Binance CEO’su, sektöre FUD yaymak istemediğini belirtti. Sadece kripto endüstrisinde daha fazla şeffaflık ve inceleme sağlanması gerekiyor. Ancak, daha önce FTT token satışı hakkında tweet atmadığı ve FTX’in büyümesine izin verdiği için kendini suçluyor.

  grafik
  Photo by Maxim Hopman

  CZ’nin Kripto Kurtarma Fonu 1 Milyar dolar

  Kripto endüstrisi kurtarma fonu olarak açıklayan CZ, fon açıklamasının yapılmasının ardından sektörde bu fon miktarı tartışmal yarattı. Farklı endüstri yatırımcıları, Binance borsasının fonunu topladığı bu adrese katkıda bulunacaklarını açıkladı. Ek olarak, Abu Dabi’deki yatırımcılar ile görüştüğü iddialarını yalanladı ve görüşme yapmadığını belirtti.

  CZ, sektörde fon sıkıntısı çeken projelere yardım için 1 milyar dolar ayırdığını açıkladı. Binance, önümüzdeki 6 ay içinde bazı şirketlerin varlıklarını satın alabilir. Tüm detayları içeren bir yazı yayınlanacak.

  Ayrıca, Binance ekibi FTX ve Genesis durumuyla ilgileniyor. Bu 2 şirketin bazı varlıklarını satın alabilir. Ayrıca Binance’in ABD kolu, Voyager varlıkları için teklif vermeyi düşünüyor.

  İlgili Haber: FTX Borsasının ilk Davası Gerçekleşti! FTX Avukatından Açıklamalar!

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Bitcoin Yatırımcıları Endişelenmeli mi? FED’in Faiz Toplantısı Yaklaşıyor!

  Bitcoin fiyatı 27 bin doların altında işlem görmeye devam ederken, ABD'deki kritik ekonomik veriler yaklaşıyor!

  Ethereum Fiyatında Düşüş Devam Edecek mi? Kritik Destek ve Direnç Seviyeleri

  Ethereum fiyatı, 1.900 dolar direncinden aşağı yönlü hareket ediyor. ETH, 1.800 dolar desteğinin net bir şekilde altına düşerse ciddi bir düşüş yaşayabilir.

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler