Diğer

  Binance CEO’su CZ, Sektörü Kurtarma Planlarını Açıkladı!

  Binance CEO’su CZ, Sektör Hakkında Açıklamalar Yaptı!

  Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao, 24 Kasım Perşembe günü yaptığı bir röportajda FTX borsasının çöküşü hakkında açıklamalar yaptı. Açıklamalar içerisinde Coinbase ve FTX borsasının son durumlarına da yer verdi.

  Kripto para sektöründe ne zaman bir sıkıntı olsa, sektörün önemli borsaları ve yatırım şirketleri sıkıntılar yaşmaya başlar. Genesis’in para çekme işlemlerini durdurduğunu gördük, muhtemelen bir veya iki tane daha bu şekilde yatırım şirketinde de olacak. Ancak yavaş yavaş sektör kendine gelecektir. dedi

  Binance CEO’su, Coinbase borsasının likidite sorunları ve Grayscale’in Bitcoin varlıklarıyla ilgili bir tweet’in silinmesi hakkında yorum yaptı. Coinbase ve Grayscale’in detaylı bilgi almadığını bu yüzden twetini sildiğini belirtti.

  Binance CEO’su, sektöre FUD yaymak istemediğini belirtti. Sadece kripto endüstrisinde daha fazla şeffaflık ve inceleme sağlanması gerekiyor. Ancak, daha önce FTT token satışı hakkında tweet atmadığı ve FTX’in büyümesine izin verdiği için kendini suçluyor.

  grafik
  Photo by Maxim Hopman

  CZ’nin Kripto Kurtarma Fonu 1 Milyar dolar

  Kripto endüstrisi kurtarma fonu olarak açıklayan CZ, fon açıklamasının yapılmasının ardından sektörde bu fon miktarı tartışmal yarattı. Farklı endüstri yatırımcıları, Binance borsasının fonunu topladığı bu adrese katkıda bulunacaklarını açıkladı. Ek olarak, Abu Dabi’deki yatırımcılar ile görüştüğü iddialarını yalanladı ve görüşme yapmadığını belirtti.

  CZ, sektörde fon sıkıntısı çeken projelere yardım için 1 milyar dolar ayırdığını açıkladı. Binance, önümüzdeki 6 ay içinde bazı şirketlerin varlıklarını satın alabilir. Tüm detayları içeren bir yazı yayınlanacak.

  Ayrıca, Binance ekibi FTX ve Genesis durumuyla ilgileniyor. Bu 2 şirketin bazı varlıklarını satın alabilir. Ayrıca Binance’in ABD kolu, Voyager varlıkları için teklif vermeyi düşünüyor.

  İlgili Haber: FTX Borsasının ilk Davası Gerçekleşti! FTX Avukatından Açıklamalar!

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  2025’te Artan Küresel Likidite Ortasında Bitcoin Fiyatı Parabolik Ralliye Hazırlanıyor

  Bitcoin'in hisse senedi piyasası ile ters korelasyon göstermesi yatırımcıların...

  ASI Token Gecikmesi, Piyasa Düşüşü Ortasında Stratejik Alım Fırsatı Sunuyor

  ASI token birleşmesinin stratejik olarak ertelenmesi, yatırımcılara...

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Balina, Kripto Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Yaklaşırken 395 Milyon Dolarlık Bitcoin (BTC) Satın Aldı

  Son dönemde dikkat çeken bir hamle ile, bir kripto para balinası yaklaşık 395 milyon dolar değerinde Bitcoin (BTC) satın aldı. Bu satın alma, balinanın 2022...

  Whale Alert Tarafından Bildirilen Büyük USDT Dondurmaları: Kripto Piyasasına Etkisi

  Kripto para dünyasında önemli bir olay yaşandı: Birden fazla adreste büyük miktarda USDT varlıkları donduruldu. Bu olay...

  2025’te Artan Küresel Likidite Ortasında Bitcoin Fiyatı Parabolik Ralliye Hazırlanıyor

  Bitcoin'in hisse senedi piyasası ile ters korelasyon göstermesi yatırımcıların dikkatini çekti. Küresel likidite trendleri, 2025 için Bitcoin'in potansiyel bir yükselişine işaret ediyor. Uzmanlar, Bitcoin'in Dolar Endeksi...