Diğer
  Ana SayfaHaberFTX'in ilk Mahkemesi başladı! Avukat'tan Çarpıcı Açıklamalar!

  FTX’in ilk Mahkemesi başladı! Avukat’tan Çarpıcı Açıklamalar!

  -

  İflas başvurusunda bulunan kripto para borsası FTX’in ilk gün duruşması Delaware Mahkemesinde başladı. FTX’in avukatı güncel durum hakkında bilgiler aktarırken bir yandan FTX’in yönetiminden bahsetti.

  FTX Borsasında Hack Riski Devam Ediyor!

  Avukat, şirketin pek iyi yönetilmediğini ve hack risklerinin hala devam ettiğini ve iflas başvurusunun başlangıcından bu yana FTX şirketine sürekli siber saldırıların olduğunu belirtti.  FTX’teki önemli miktarda varlığın çalındığını veya kayıp olduğu bilgisi de verildi.

  ABD İflas Mahkemesi duruşmasında sunulan FTX yatırımları ve değerlemeleri;

  Ftt coinotag

  FTX Avukatından Çarpıcı Açıklamalar:

  “Tüm FTX organizasyonları Sam Bankman-Fried’ın kişisel bir toprağı gibi yönetildi. Bahamalar hükümetinin FTX’in varlıklarına el koyması, iş birliğini engeliyor.”

   

  “FTX şirketi, işletmelerini satabilir veya bunları yeniden düzenleyebilir.”

  Bahamalar, geçtiğimiz günlerde iflas eden FTX borsasının varlıklarına el koyulduğunu duyurmuştu. FTX Avukatı ise bugünkü mahkemede bu yapılanın iş birliğini engellediğini söyledi.

  Şu anda FTX borsasının 1.24 milyar dolarlık varlığa sahip olduğunu tahmin ediliyor. Delaware’deki mahkeme devam ederken eski CEO Sam Bankman-Fried’dan açıklamalara ilişkin herhangi bir yorum olmadı. 

  Mahkeme devam ederken FTT token 1,30$ seviyelerinde işlem görüyor. FTT token son 24 saatte %3’ten fazla bir yükseliş performansı gösterdi. 

  Bildiğiniz üzere FTX borsasının sıkıntılı olduğu haberleri gelmesiyle birlikte FTT ve SOL coinde düşüşler gerçekleşti. FTX borsası iflasını açıklamasının ardından 22$ seviyesinden %95 düşüş gerçekleştirerek 1.20$ seviyesine kadar düşüş gerçekleştirmiştir.

  FTX borsasının mahkemesi devam ederken güncel ve hızlı bilgileri telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler