BABYDOGE Yorum Analizi: Kısa Vadede Yükseliş Devam Edebilir Mi?

babydoge-frozen

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

BABYDOGE coin herkesin bildiği DOGE coinin adını kullanarak çıkmış bir Memecoin’dir. Babydoge yorum analizimize geçmeden önce memecoinlerin ortak özellikleri aslında bir projeleri ve amaçları olmamaları olduğunu hatırlatalım. Ancak buna rağmen dünyaca ünlü Elon Musk’un DOGE coini desteklemesiyle müthiş fiyatlanmalar görülebilmektedir. Peki BABYDOGE bu furyaya katılabilecek mi? Teknik analiz yorumu bize ne söylemekte? Beraber inceleyelim.

BABYDOGE Genel Yorum Analiz

Babydoge

BABYDOGE coin grafiğini yorumlamaya basit şekilde başlayalım. Analizde gözümüze çarpan ilk detay kısa vadede düşen bir trendin oluşu. Bu düşen tren yapısının yukarı kırılımını açıkça görmekteyiz. Düşen trend yapısı kırılıp retest hareketini tamamlamış. Peki bu hareketten sonra fiyatta ne beklenir?

Düşen trend kırılımı analizlerde önemli bir unsurdur. Trend kırıldıktan sonra düşüşün bittiğini öngörebiliriz. Fiyat, teknik açıdan ya yatay seyirde devam eder yada yükseliş hareketine başlar. Memecoin ve DOGE furyası sürerken bu kırılım fiyata etki edecek mi? Analizimizi detaylandırdığımızda grafik bize neler söylüyor yorumlayalım.

BABYDOGE Coin Kısa Vadeli Teknik Analiz

Babydogeseviye

Babydoge Teknik analizimizi yorumlamak istediğimizde kritik seviyeleri daha net görmekteyiz. Düşen trend yapısını kaldırıp tekrar incelediğimizde BABYDOGE coinin destek ve direnç bölgeleri arasında akümüle olduğunu görüyoruz.

Düşüş hareketinin majör destek hattından alınan tepkiyle bittiğini gözlemliyoruz. Düşen trend yapısının da kırıldığını düşünürsek teknik analiz bakımından önümüzde tek bir engel kalmakta. Grafikte belirttiğimiz 3779 seviyesi ile 3491 seviyesi arasındaki satış bölgesi. Bu bölge fiyat için aşılması gerekilen bir bölge. Direnç bölgesi üzerine atılım durumunda ise Memecoin yeni yüksekler yapabilir.

BABYDOGE Coin Destek ve Dirençler

Güçlü Direnç $0.000000003779 – $0.000000003491
Güçlü Destek $0.000000002511 – $0.000000002276

Memecoinler projesiz olmaları dolayısıyla çok dikkat edilmesi gerekilen coinlerdir. Lütfen kendi riskinizi yönetin.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster