Baby Doge (BABYDOGE) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

babydoge-frozen

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Baby Doge (BABYDOGE) yorum analizimizle birlikte, Baby Doge Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, BABYDOGE için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Baby Doge yorum analizimizin detayları…

Baby Doge Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

babydoge

Baby Doge (BABYDOGE) teknik analizimizle birlikte, Baby Doge’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, Baby Doge fiyatının güçlü bir yükseliş trendinde olduğunu gözlemliyoruz. Yaşanan yükseliş trendinin yapısına baktığımızda oldukça sert yükselişler ve bunun yanı sıra ufak düzeltme hareketleri görüyoruz. Bu da bizlere Memecoin furyasının sona ermediğini ve bir sonraki hype dalgasında BABYDOGE’nin sert yükselişler sergileyebileceğini gösteriyor.

BABYDOGE coinin analizini incelediğimizde yaşanan üç büyük yükseliş dalgasının oranlarını gözlemledik. Yaptığımız gözlem sonucunda her dalganın, öncekinden daha sert bir ralli olduğu sonucuna vardık. Dalgaların boyu oransal olarak %120 – %166 ve %200 olarak artarak devam etmekte. Bir diğer gözlemlediğimiz konu ise yükseliş dalgasından sonra gelen fiyat hareketleri. İncelediğimiz her ralli sonrası fiyat hareketleri aynı gözüküyor. Önce bir yükseliş dalgası, sonrasında düzeltme hareketi ve yatay akümüle süreci. Bu yapıya baktığımızda anlık olarak yeni bir yükseliş dalgasının sırasının geldiğini düşünmekteyiz.

babydoge

Babydoge coin hakkında söylemlerimizi grafikler ile netleştirmek istiyoruz. Bu bakımdan yukarıda gördüğünüz fiyat dalgalanmalarını dikdörtgen içine alarak sizlere belirttik. Gördüğünüz üzere fiyat dalgalanmaları gittikçe büyüyerek devam etmekte. Eski rallileri baz alarak benzer bir yükseliş dalgası yakalayacağını düşündüğümüz BABYDOGE, olası bir yükseliş dalgasında çizdiğimiz hareketi yapabilir.

Dilerseniz beraber işin teknik analiz boyutuna da bakalım ve yorumlayalım…

Baby Doge Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

babydoge

BABYDOGE yorum analizi ile birlikte Baby Doge coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 1 saatlik grafikte, BABYDOGE fiyatının düşen trendini kırdığını gözlemliyoruz. Önceki BABYDOGE analizimizde bu kırılımdan sonra yükseliş beklentisi olduğunu iletmiştik sizlere. Fakat trend kırıldıktan sonra yata bandda hareketler sergileyen Babydoge coin kendisine akümüle süreci tanımış. Bu durumda oluşan majör destek ve direnç bölgeleri kritik öneme sahip olmuştur. Teknik açıdan iki bölgeden birinin kırılımı ana yönü tayin edecektir. Fakat altcoinin yapısı gereği bolca sert iğneler atması bu tekniği bozmaktadır.

4 saatlik teknik analizimizde belirttiğimiz gibi, uzun süren yatak akümüle sürecinin sonuna yaklaştık diyebiliriz. Babydoge coin yakın zamanda Memecoin furyasının tekrar gündeme gelmesiyle %200’e varan bir ralli ile karşımıza çıkabilir.

Yinede bu tür coinlerin risk oranının oldukça fazla olduğunu söylemek isteriz. Lütfen bu tür yüksek risk oranına sahip Memecoinlere ufak miktarlarlar ile yatırım yapınız.

Baby Doge (BABYDOGE) Destek ve Dirençler

Güçlü Direnç $0.0…3744 – $0.0…3503
Güçlü Destek $0.0…2937 – $0.0…2741
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster