AVAX Kısa Vadeli Fiyat Analizi 13 Ocak 2022

Avax-1-freshblue

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Avalanche (Avax) yorum analizimizle birlikte, Avax coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, AVAX için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Avax fiyat analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası, lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde aşağı yönlü fiyat hareketleri sergiliyor. Çoğu altcoin aşağı yönlü sert düşüşler yaşadı. Son saatlerde piyasa sert düşüşlere sahne olurken Avax 96 dolar seviyelerine kadar yükseliş hareketi sergiledi. Avax son 24 saat içerisinde %1’ten fazla bir düşüş yaşarken önemli ve hedef seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

AVAX Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

AVAX yorum analizi ile birlikte Avalanche coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, AVAX’ın önemli bir formasyon yapısı direncinde olduğunu gözlemlemekteyiz. 96.50 dolar üzerinde 4 saatlik mum kapanışı yapması formasyon onayı ile beraber altcoin için yeni bir yükseliş trendinin aktif olması muhtemel olacaktır.

Bu bölgenin geçilememesi halinde yeni bir düşüş hareketinin başlangıcı olma ihtimalinin olduğunu söyleyebiliriz. Bu seviyelerden red yemesi 89 dolar seviyesine kadar bir düşüş görebiliriz.

Avalanche Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

12 saatlik AVAX grafiğine baktığımızda, üçgen yapısının oluştuğunu gözlemlemekteyiz. Sarı ile belirtilen bölgeyi kırması ve üzerinde mum kapatması ilk olarak 125 dolar seviyesinin hedef olduğunu belirtebiliriz. Avax Fiyatının 90 dolar üzerinde kalıcılık sağlaması, ilk hedefinin gerçekleşmesi için büyük önem taşıyor.

Aşağı yönlü sert hareketlerde ilk destek noktamız 76.50 dolar seviyesi olarak söyleyebiliriz. Bu seviyenin altında 12 saatlik mum kapanışı Avax coin için 55 dolar seviyelerine kadar bir hareket bekleyebiliriz.

AVAX Destek ve Dirençler

  • Önemli Destek Seviyeleri : 90 – 86
  • Önemli Direnç Seviyeleri : 104- 125
4 2 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook