Bitcoin (BTC) Kısa Vadeli Fiyat Analizi 10 Ocak 2022

analiz-18

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin (BTC) yorum analizimizle birlikte, Bitcoin Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, BTC için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Bitcoin yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası, lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde aşağı yönlü fiyat hareketleri sergiliyor. Çoğu altcoin aşağı yönlü sert düşüşler yaşadı. Son saatlerde piyasa sert düşüşlere sahne olurken Bitcoin 42.460 dolar seviyelerine kadar yükseliş hareketi sergiledi. Bitcoin son 24 saat içerisinde %1.85’ten fazla bir yükseliş yaşarken önemli ve hedef seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

Bitcoin Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

BTC yorum analizi ile birlikte Bitcoin coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, Bitcoin fiyatının son 24 saat içerisinde yukarı ve aşağı yönlü sert hareketler sergilediği gözlemleniyor. Bitcoin için Korku Endeksini de hesaba katarsak yukarı yönlü hareketlerine devam edecek gibi duruyor.

Bitcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef dolar direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketleri sergilemek olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde 45.000 ilk dolar direnç seviyesi olacaktır. Yukarı yönlü sert yükselişlerin devam etmesi halinde ise 52.000 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşanabilir.

Bitcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 40.500 dolar seviyeleri olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde ise 38.000 dolar destek seviyesine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır.

Bitcoin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

Bitcoin (BTC) teknik analizimizle birlikte, Bitcoin’nin potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz günlük grafikte, Bitcoin fiyatının 50 günlük basit hareketli ortalama seviyelerine çıkmak için fiyat hareketi sağlamaya çalıştığı gözlemlenmektedir. Bitcoin için bu hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

Bitcoin (BTC) Destek ve Dirençler

  • Önemli Destek Seviyeleri: 40.500 – 39.500 Dolar
  • Önemli Direnç Seviyeleri: 42.500 – 45.000 Dolar
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster