Ana SayfaKripto Para AnalizleriAvax Fiyat Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

Avax Fiyat Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

-

Bitcoin ve kripto paralarda volatil hareketler devam ederken, Avax coinin önemli destek ve direnç seviyelerini inceledik.

AVAX Fiyat Analizi! Kritik Bölgede!

AVAXUSDTPERP_2023-01-15_17-25-09
AVAXUSDTPERP_2023-01-15_17-25-09

Avax coin grafiğinin incelediğimizde, önemli direnç bölgesi olan 16$ fiyat bölgesinin üzerinde mum kapatmasıyla birlikte yükseliş hareketini 18.25$ bölgelerine kadar devam ettirmiş. AVAX Coin 16$ bölgesinin üzerinde günlük mum kapanışlarına devam ederse yükseliş hareketini 19$ seviyelerine kadar devam ettirebilir. (Bknz: Destek ve Direnç Nasıl Çizilir?)

Avax coin, grafiğinin önemli destek bölgelerini inceledik. Avax, 16 dolar bölgesinin altında mum kapatırsa düşüş hareketini 14$ bölgelerine kadar devam ettirebilir. 14$’ın öncesinde dikkatle takip edilmesi gereken en yakın destek bölgesi ise 15.21$ fiyat alanı da önemli destek bölgesi olarak takip edilebilir.

Önemli Destek ve Direnç Bölgeleri!

Önemli Destek Bölgeleri 16.01$ – 15.21$
Önemli Direnç Bölgeleri 17.69$ – 19.25$
Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler