AVAX Fiyat Analizi! Satış Bölgesine Ulaşabilecek Mi?

avax

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

AVAX’ı orta vadede neler bekliyor? Hangi seviye kırılırsa ilk düşüş sinyalini alırız? AVAX için majör satış ve alış alanlarına beraber göz attık.

AVAX Majör Destek Ve Direnç Bölgeleri

Avax Günlük Görünüm

Merhaba Sayın CoinOtağ okuyucuları. Bu yazımızda AVAX’ın önemli seviyelerini ve bölgelerini inceleyeceğiz. Şimdiden keyifli okumalar dileriz.

Günlük grafik yapımıza baktığımızda AVAX, uzun bir süredir piyasanın da kötü olmasıyla hacimsiz bir zaman geçirmiş gibi görünüyor. A destek bölgesini (seviyeler görselde mevcut) 2 defa denedikten sonra yükselen bir yapı oluştuğunu görüyoruz. Bu yapı başarılı bir şekilde önemli seviyeleri aşıp, sonrasında ise güvenli hamleler ile retestini yapıp yükselişine devam etmiş gibi gözüküyor.

Teknik açıdan yolunda önemli bir engel bulunmayan AVAX, B majör direnç bölgesini denemek isteyebilir. Bu bölgeden önce ise $18 seviyesi önemli bir yere sahip.

Bu yolculukta piyasanın anlık durumu çok önemli olmakla beraber, önemli bir düşüşte alt destek seviyelerimiz tekrardan test edilebilir. Peki alt destek seviyelerimiz test edilmeden önce bunu öngörebilir miyiz?

İlk Düşüş Sinyali Hangi Seviye Kırılınca Gelecek?

AVAX 4H Zaman Dilimi

Grafiğimize daha yakından baktığımızda (4h), minör bir yükselen trend görebiliriz. Bu yükselen trend AVAX için ilk emniyet kemeri olabilir. Olası bir düşüş senaryosunda, bu trend çok önemli bir yere sahip olacaktır. Eğer trendimiz kırılırsa ve trendin altında 4h mum kapanışları görmeye başlarsak, bu, alt desteklere sarkmaların yaşanabileceğini bize haber verebilir.

Trend yapısı bozulmadığı sürece, üst direnç seviyelerin test edilebileceğini düşünebiliriz. B majör bölgesi ise AVAX için karar bölgesi olacak diyebiliriz. Burada yatırımcılar dikkatli olmalı ve sert bir satış baskısı ihtimalini daima aklında bulundurmalı.

Lütfen işleme girerken risk ve kazanç oranınızı belirleyiniz. Zararınızı siz belirleyin, piyasa değil.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster