Ana SayfaKripto Para AnalizleriAVAX Fiyat Analizi! Önemli Fiyat Hedefi!

AVAX Fiyat Analizi! Önemli Fiyat Hedefi!

-

Bitcoin ve kripto paralarda yükseliş hareketleri devam ederken, bu yazımızda Avax’ın önemli destek ve direnç seviyelerini inceleyeceğiz.

Avax Fiyat Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

AVAXUSDTPERP_2023-01-17_16-56-35_
AVAXUSDTPERP_2023-01-17_16-56-35_

Avax’ın fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli direnç bölgesi olan 17.69$ fiyat seviyesinden satış ile karşılaşarak 15.95$ fiyat seviyelerine düşüş gerçekleştirmiş. Avax yazı sırasında 16.83$ seviyesinde hareket ediyordu.

Avax coin grafiğinin önemli destek ve direnç seviyelerini incelediğimizde, 15.94$ fiyat seviyesinin önemli destek bölgesi olduğunu görüyoruz. Avax, 15.96$ bölgesinin üzerinde günlük mum kapanışlarına devam ettiği sürece yükseliş hareketini 17.69$ ve 19$ fiyat seviyelerine kadar devam ettirebilir. (Bknz: Destek ve Direnç Nasıl Çizilir?)

Avax düşüş hareketi gerçekleştirerek, destek bölgesi olan 15.96$ seviyesinin altında günlük mum kapatırsa düşüş hareketini ilk etapta 15$ seviyelerine kadar devam ettireceği düşünülebilir. Avax düşüşe devam ederse bir sonraki destek bölgesi 14 dolar bölgesi olacaktır. Avax 15.96$ seviyesinin altındaki mum kapanışları düşüş hareketini 14$ seviyelerine kadar devam ettirebilir.

Avax Önemli Destek ve Direnç Seviyeleri!

Önemli Destek Seviyeleri 15.96$ – 15.01$ – 14$
Önemli Direnç Seviyeleri 17.69$ – 19.25$
Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler