Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriAVAX Fiyat Analizi! Önemli Fiyat Hedefi!

  AVAX Fiyat Analizi! Önemli Fiyat Hedefi!

  -

  Bitcoin ve kripto paralarda yükseliş hareketleri devam ederken, bu yazımızda Avax’ın önemli destek ve direnç seviyelerini inceleyeceğiz.

  Avax Fiyat Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

  AVAXUSDTPERP_2023-01-17_16-56-35_
  AVAXUSDTPERP_2023-01-17_16-56-35_

  Avax’ın fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli direnç bölgesi olan 17.69$ fiyat seviyesinden satış ile karşılaşarak 15.95$ fiyat seviyelerine düşüş gerçekleştirmiş. Avax yazı sırasında 16.83$ seviyesinde hareket ediyordu.

  Avax coin grafiğinin önemli destek ve direnç seviyelerini incelediğimizde, 15.94$ fiyat seviyesinin önemli destek bölgesi olduğunu görüyoruz. Avax, 15.96$ bölgesinin üzerinde günlük mum kapanışlarına devam ettiği sürece yükseliş hareketini 17.69$ ve 19$ fiyat seviyelerine kadar devam ettirebilir. (Bknz: Destek ve Direnç Nasıl Çizilir?)

  Avax düşüş hareketi gerçekleştirerek, destek bölgesi olan 15.96$ seviyesinin altında günlük mum kapatırsa düşüş hareketini ilk etapta 15$ seviyelerine kadar devam ettireceği düşünülebilir. Avax düşüşe devam ederse bir sonraki destek bölgesi 14 dolar bölgesi olacaktır. Avax 15.96$ seviyesinin altındaki mum kapanışları düşüş hareketini 14$ seviyelerine kadar devam ettirebilir.

  Avax Önemli Destek ve Direnç Seviyeleri!

  Önemli Destek Seviyeleri 15.96$ – 15.01$ – 14$
  Önemli Direnç Seviyeleri 17.69$ – 19.25$
  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler