Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriAVAX Fiyat Analizi: Burada Kalıcı Olabilecek mi?

  AVAX Fiyat Analizi: Burada Kalıcı Olabilecek mi?

  -

  Bu içeriğimizde sizlerle beraber AVAX grafiğini inceleyeceğiz. AVAX, Coin Otağ verilerine göre 34. sırada olup; yazının yazıldığı anda 24 dolardan işlem görmektedir. Bugün itibariyle AVAX güzel bir direnci kırdı. Bakalım burada kalıcılığına devam edecek mi?

  AVAX Grafiğine Genel Bakış

  İlk olarak AVAX’ın 1 günlük grafiğini inceliyoruz. Mayıs aylarında 45 seviyelerini gördükten sonra düşüş yaşamış. Düşüşün sonucunda 10 dolar seviyelerinden destek buldu. Bu destekten bulduğu alıcılarla yükseliş trendine girmiş. 10 dolar seviyelerinden bu zamana kadar yüzde 160’lık bir kar sağlamış.

  Bugün ise 21-23 dolar arasında  bulunan desteği kırdı. Fakat hala bir günlük mum kapanışı yapmadı. Grafiğin geneline baktığımızda; geçmiş zamanlarda iğneli hareketleri oldukça fazla. Buda hareketini hızlı yapıp geri çabuk çekildiğini gösteriyor. Bu hareket biçimi sonradan giren yatırımcı için çok tehlikeli. Çünkü her an hızlı bir şekilde geri çekilerek sizi içeride bırakabilir. Bu yüzden AVAX’ı mümkün olduğundan en alt desteklerden almak gerekir. Fakat bu direnci aşması ve burada kalıcı olması AVAX için pozitif olabilir. Grafikte gösterilen çizgiler alım satım hedefi değil sadece grafiğini anlatmak amacıyla gösterilmiştir.

  AVAXUSDT

  Daha sonra 4 saatlik grafiğine döndüğümüzde; RSI, MACD ve Supertrend indikatörlerini inceleyeceğiz. İlk olarak RSI indikatörü 70 seviyesinin üzerinde aşırı alım seviyesinde. MACD indikatörü ise 0 seviyesinin üzerinde fakat 1 değerine dayanmış vaziyette. Yükselen trend kanalının üzerine kendini atmış re-test gerçekleştirmiş ve büyük bir yükseliş mumu yakmış durumda. Bu sayede de desteğini kırmış zaten. Son olarak Supertrend indikatörü ise 10 dolar seviyelerinden alış sinyali vermiş. Daha sonra 17 dolar seviyelerine kadar iz sürmüş. Yazının yazıldığı anda 17 dolar seviyelerinde destek görevi görüyor.

  AVAXUSDT

  Uyarı: Bu yazımızda sizlerle beraber AVAX grafiğini inceledik. İçerikte yazmış olduğum bilgiler alım satım hedefi olarak görülmemeli, sadece kendi şahsi fikirlerimi içermektedir. Bu yüzden içerikte yapılan bu analiz herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir.

  Peki sizler AVAX kripto para birimini cüzdanınızda bulunduruyor musunuz? Sizce kırdığı direnç üzerinde tutunabilecek mi? Yorumlarda belirtirseniz seviniriz.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler