Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriAvalanche (AVAX) Kritik Seviyede İşlem Görüyor!

  Avalanche (AVAX) Kritik Seviyede İşlem Görüyor!

  -

  AVAX Destekte Tutunabilecek mi?

  AVAX-04.23-1

  Daha yüksek tepeler ve daha yüksek dipler oluşturduğu için yükseliş trendinde işlem gören AVAX, bu trendin destek seviyesinde işlem görüyor.

  Ancak günlük grafikte MA200’ün altında işlem görmesi düşüş trendini güçlendiriyor. Bu seviyenin üzerine hızlı bir şekilde çıktıktan sonra yükseliş trendine devam edebilir.

  RSİ ise yaklaşık 40 seviyesinde bulunuyor. Bu da aşırı satım bölgesinin sınırında olduğu anlamına geliyor. Bu bölgeye girmesi durumunda sert bir şekilde yukarı yönlü bir tepki alması beklenebilir. Yani yükseliş senaryosunun gerçekleşme ihtimali daha yüksek görünüyor.

  MACD göstergesinde görülen kesişim sonrasında düşüş yaşandığı görülüyor. Bu sefer negatif bölgede yer alıyor ve burada gerçekleşecek bir kesişim sonucunda yukarı yönlü hareket kaydedilmesi mümkün olabilir.

  Yükseliş senaryosunun sağlıklı şekilde gerçekleşebilmesi içinse 89,2 dolar ve 99,3 dolar seviyesini kırması gerekiyor. Bu seviyelerin kırılımı sonucunda destek olarak doğrulanması, ralliyi tetikleyebilir.

  Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

  AVAX-04.23-2

  Oldukça önemli olan 74 dolar desteğinde işlem görüyor. Bu seviyede tutunamazsa 68,4 dolara kadar gerileyebilir.

  Düşüşün devamı söz konusu olursa da 61,1 dolar ve 53 dolar seviyelerinde de desteği bulunuyor.

  Şu anki desteğinden yukarı yönlü tepki alabilirse ilk olarak 80,2 dolardaki direncine ulaşmak isteyecektir. Bu seviyeyi kırdıktan sonra destek olarak doğrularsa 88,4 dolara kadar da yükselmesi mümkün olabilir.

  Ayrıca boğalar güç kazanırsa psikolojik direnç olan 100 doları da rahatlıkla aşabilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Basri Caneri
  Basri Caneri
  Basri Caneri, 25 yaşında Selçuk Üniversitesi'nde okuyor. Kripto paralar ile uzun yıllardır ilgilenen Caneri, 1 yılı aşkın süredir aktif olarak haber takibi yapıp, teknik analiz içerikleri üretmektedir. Şimdilerde ise Coin Otağ bünyesinde yatırımcılarla buluşmaya devam etmektedir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyatında Düşüş Devam Edecek mi? Kritik Destek ve Direnç Seviyeleri

  Ethereum fiyatı, 1.900 dolar direncinden aşağı yönlü hareket ediyor. ETH, 1.800 dolar desteğinin net bir şekilde altına düşerse ciddi bir düşüş yaşayabilir.

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler