Ana SayfaKripto Para AnalizleriSwipe (SXP) Düşen Trendinden Kurtulabilir mi?

Swipe (SXP) Düşen Trendinden Kurtulabilir mi?

-

SXP 4 Saatlik Grafik Yorumu

SXP 04.22 1

SXP fiyatının düşen trend yapısını takip ettiği gözlemlenebilir. Altcoinin düşen trend bölgesinden ret yemesi sonrasında yeni bir dip bölgesinin oluşmadığı görülmektedir.

Aşağı yönlü fiyat hareketleri dahilinde ilk önce 1,2603 dolar seviyesi destek görevi görecektir. Likidite alımının devam etmesi dahilinde 1,2109 dolar seviyesinin tekrar test edilmesi söz konusu olabilir. Ayıların satış baskılarının sürmesi fiyatta yaşanılan geri çekilme hareketini son olarak 1,1696 dolar desteğine kadar sürdürebilir.

Şu anda bulunulan bölgede yukarı yönlü fiyat hareketleri gerçekleşmesi ilk olarak 1,3012 dolar direncinin aşılmasına yol açabilir. Düşen trend yapısının aşılması fiyatta yaşanılabilecek yükselişi 1,3509 direncine kadar sürdürebilir. Yükselişin devamında son olarak 1,4200 dolar seviyesi direnç görevi görecektir.

Destek noktaları: 1,2603 – 1,2109 – 1,1696

Direnç noktaları: 1,3012 – 1,3509 – 1,4200

Kısa Vadeli Fiyat Beklentileri

SXP 04.22 2

Altcoinin saatlik grafiğinde de düşen trend yapısının takip edildiği gözlemlenebilir. Fakat büyük çaplı bir yükseliş gözlemlenebilmesi için düşen trend yapısının kırılımı gerçekleşmelidir.

Fiyat şu an için 1,2636 desteğinin altına düştüğünden dolayı bu bölgede destek direnç değişimi gözlemlenebilir. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi dahilinde 1,2433 dolar seviyesi destek görevi görecektir. Bu bölge altında kalınması dahilinde son olarak 1,2144 dolar seviyesinin test edilmesi muhtemeldir.

Alımların artması dahilinde yukarı yönde ilk önce 1,2903 dolar direnci test edilecektir. Bu bölge üzerine çıkılması fiyatta yaşanılan yükselişi 1,3197 dolar seviyelerine kadar sürdürebilir. Yükselişin devamında son olarak 1,3456 dolar seviyesi direnç görevi görecektir.

Destek noktaları: 1,2636 – 1,2433 – 1,2144

Direnç noktaları: 1,2903 – 1,3197 – 1,3456

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Alp Ataberk DEMİRCİ
Alp Ataberk DEMİRCİ
Alp Ataberk Demirci, 22 yaşında Kocaeli Üniversitesi'nde Fizik okuyor. Kripto paralar, hisse senetleri ve vadeli işlemlerle yakından ilgilenen Demirci, şimdilerde fikirlerini Coin Otağ ile paylaşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler