Ana SayfaKripto Para AnalizleriAptos Coin Analizi! Yükseliş İçin Bu Seviye Geçilmeli!

Aptos Coin Analizi! Yükseliş İçin Bu Seviye Geçilmeli!

-

Bitcoin ve kripto paralarda volatil hareketler devam ederken. Aptos coin son zamanlarda ciddi yükseliş hareketi gerçekleştirdi. APT coinin önemli destek ve direnç seviyelerini sizlere aktardık!

Aptos Coin Analizi! Önemli Direnç Seviyesinde!

Aptos coin grafiğini incelediğimizde, 30 dakikalık önemli direnç bölgesinden satış ile karşılaşarak 17.70$ seviyelerine düşüş gerçekleştirmiş. APT coin yazı sırasında 18.14$ seviyelerinde hareket ediyor.

Aptos coinin önemli direnç bölgelerini incelediğimizde, 18.35$ – 18.53$ seviyelerinde 30 dakikalık zaman diliminde direnç bulunuyor. (Bknz: Destek ve Direnç Nedir?)

APT coin, 18.53$ seviyesinin üzerinde 1 saatlik mum kapanışı yapması halinde yükseliş hareketini 19.31$ seviyelerine kadar devam ettirebilir.

Aptos Coinin Önemli Destek Seviyeleri!

stockscoin
stockscoin

Aptos coinin bir sonraki önemli direnç bölgesi 19.32$-19.57$ aralığında bulunuyor. APT coin 19.57$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışı yapması halinde yükseliş hareketini 20.50$ seviyelerine kadar devam ettirebilir. (Bknz: Ichimoku Bulutu Nedir?)

Aptos coinin en yakın destek bölgesi 17$ seviyelerinde bulunuyor. APT coin belirttiğimiz direnç bölgelerinin üzerinde mum kapanışları yapamaz ise düşüş hareketini ilk etapta 17$ ardından 15.69$ fiyat seviyelerine kadar düşüş gerçekleştirebilir.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin Likidasyonları, Traderların Dip Öncesinde 30.000 Dolara Vuracağı Umuduyla Kayboluyor

Bitcoin piyasa volatilitesi, yandan ticaretin boğa BTC fiyat tahminlerini yakın vadeli olarak soğutmasıyla sönüyor.

Federal Reserve, Custodia Bank’ı Kınayarak, Kripto Endüstrisini ve Kendisini Tehlikeye Attığını Söylüyor.

Federal Rezerv, Custodia Bank'ın Federal Rezerv Sistemi üyesi olma başvurusunu reddetme nedenlerini detaylandırdı.

Nasdaq, Q2’nin sonuna kadar kripto saklama hizmeti başlatmayı planlıyor.

New York'taki Nasdaq Borsası, Bloomberg'in 24 Mart'ta bildirdiğine göre ikinci çeyreğin sonuna kadar kripto saklama hizmeti sunmayı planlıyor.

Eski Coinbase CTO’su, ABD Dolarının Başarısız Olabileceğini Söyleyip Bitcoin’i Övüyor

Coinbase eski CTO'su Balaji Srinivasan, ABD Doları'nın (USD) çökemeyecek kadar büyük olmadığını ve Bitcoin'in (BTC) küresel rezerv para birimi olarak yerini almasını bekliyor.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler