Ana SayfaKripto Para AnalizleriApeCoin (APE) 5 Dolara mı Gidiyor? 4 Saatlik İnceleme!

ApeCoin (APE) 5 Dolara mı Gidiyor? 4 Saatlik İnceleme!

-

Destek seviyesinden tepki alıp yükselişe geçen APE için kısa ve orta vadeli analizler yaptık. Dilerseniz bu analizlere daha yakından bakalım.

APE Kısa Vadeli Fiyat Analizi

APE1-1

Anlık olarak 4.571 dolardan işlem gören APE destek olarak belirlenen 4.322 dolardan tepki alarak yükselişe geçti. Kurumsal ve hacimli aytırımcıların ciddi alıcılı davrandığı 4.322 dolar bölgesi işlem girmek için uygun bir bölgedir. Çünkü buradan gelecek alıcılı tepki bizleri direnç seviyesine götürecektir. (bknz: Hareketli Ortalama Nedir?)

Direnç olarak belirlenen bölge 5.013 dolar seviyesidir. Kurumsal ve hacimli yatırımcının kar alım bölgesi olarak belirlenmiştir. Çünkü buradan gelecek satışlar ile birlikte fiyat kendisini aşağıya atmak isteyecektir. Bu nedenle buradan destek seviyesine bir düşüş tekrarlanabilir. Stop olarak belirlediğimiz seviye 4.170 dolardır.

APE Orta Vadeli Fiyat Analizi

APE2-1

Orta vadeli fiyat analizimizde daha net oluşumlar gerçekleşmektedir. Destek seviyemiz olan 4.322 dolardan bir tepki gelecektir. Bu tepkinin 5.013 dolara kadar gelmesini bekleriz. Direnç seviyemiz 5.013 dolar kurumsal ve hacimli yatırımcıların satış vereceği yerdir. Eğer satış baskısı yetersiz gelir ise yukarı kırılım yaşanacaktır. (bknz: Long İşlem Nedir?)

Güçlü direnç seviyemiz 5.681 dolardır. Buraya kadar fiyatın yükselmesini bekleriz. Kurumsal ve hacimli yatırımcılar nedeniyle bu seviye kar alımı için uygundur. Çünkü gelecek satışlar ile birlikte fiyat aşağıya doğru gitmek isteyecektir. Böylelikle bir önceki direnç seviyemiz olan 5.013 dolar destek olarak kullanılmak isteyecektir.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Bilal Tekmil
Bilal Tekmil
Düzce Üniversitesi Endüstri mühendisliği bölümünde eğitim görmekte olan Bilal Tekmil blokchain teknolojisine olan ilgi ve bilgisini Coin Otağ kullanıcıları ile paylaşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler