Diğer

  Altcoin Fiyat Analizi: XTZ, BAT ve DASH İçin Hedef Neresi?

  Altcoin piyasası Bitcoin’in üç ay sonra ilk kez 48.000 doların üzerinde işlem görmesiyle birlikte canlandı. Ancak altcoin piyasası boğa sinyaline hemen yanıt vermedi. Tezos, BAT ve DASH son 24 saat içinde bazı kazançları kaydettikten sonra çoğunlukla kendi grafiklerinde konsolide olmaya başladı.

  XTZ 3.86 dolar direnç seviyesine yakın işlem görürken %2.6 değer kazandı. BAT 0.770 dolar direnç seviyesinin üzerinde işlem görüyor. Ek olarak DASH 245 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

  XTZ/USDT Fiyat Analizi

  XTZ son 24 saatte %10’dan fazla yükseldi. Yazım sırasında 3.74 dolardan işlem görüyor. Bir hafta içinde ikinci kez 3.8 dolar direnç seviyesini test etti.. Ancak altcoin için teknik göstergeler, XTZ’nin dört saatlik grafiklerinde konsolide hareketi de tasvir ettiğini göz önünde bulundurarak karışık sinyaller verdi.

  XTZ-08.21
  XTZ/USDT 4 saatlik grafiği

  Awesome Oscillator, piyasada olumlu fiyat eylemi gösteren yeşil sinyal çubukları çıkardı. Göreceli Güç Endeksi’nin boğa bölgesinde 60 işaretine yaklaşması ile alım baskısı toparlandı.

  MACD histogramında yeşil çubuklar kaydetti. Ancak son birkaç çubuk boyları kısaldı. Ancak XTZ için aşağı yönlü hareketlerde ilk destek seviyesi 3.25 dolar seviyesi olacaktır. Düşüşün devamının gelmesinde ise 2.95 dolar seviyesinden tepki alınması beklenebilir.

  BAT/USDT Fiyat Analizi

  BAT dünden bu yana %15’lik bir sıçrama sergiledi. Altcoin yazım sırasında 0.79 dolardan işlem görüyor. BAT 0.770 dolar direnç seviyesinin üzerinde yükselişe geçti. Göstergeler piyasada pozitif fiyat hareketine işaret etti.

  Awesome Oscillator, yarı hattında büyüyen yeşil sinyal çubukları kaydederken, MACD de yeşil çubukları kaydetti.

  BAT-08.21
  BAT/USDT 4 saatlik grafiği

  Bollinger Bantları hafif ayrışma ile paralel kaldı. Bu da piyasalardaki oynaklığın yükselişte olabileceğini gösterdi.

  Ek olarak mevcut fiyat yükseliş trendinden bir kırılma, BAT’ı potansiyel olarak 0.770 ve 0.651 destek hatlarına düşürebilir.

  DASH/USDT Altcoin Fiyat Analizi

  Dash son 24 saat içinde %20’den fazla yükseldi. Altcoin yazım sırasında 240 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ancak teknik analiz grafiğinde konsolidasyonu da tasvir etti. DASH 234.84 direncinin üzerinde yukarı yönlü harekete geçerek 245 dolara kadar yükseldi.

  DASH-ALTCOIN-08.21
  DASH/USDT 4 saatlik grafiği

  Ek olarak Chaikin Para Akışı, sermaye girişlerinin artmasıyla yarım çizginin biraz üzerine çıktı. Tersine, Awesome Oscillator olası bir ayı fiyat sonucunun başlangıcını gösteren kırmızı bir sinyal çubuğu kaydetti. Buna bağlı olarak, MACD de histogramında geri çekilen yeşil çubuklar yayınladı.

  Fiyatlar mevcut seviyede kendini sürdüremezse, yaklaşan işlem seansları boyunca DASH için destek seviyeleri 234 ve 192 dolar seviyelerinde bulunuyor.

  Altcoin piyasası Bitcoin ile fiyat hareket ettiğinden yatırımcıların Bitcoin’in fiyat hareketlerini de takip etmeleri önemlidir. Lider kripto para birimi yazım sırasında 49.000 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ek olarak lider altcoin Ethereum ise 3260 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Mt. Gox Ödeme Güncellemeleri: Bitcoin (BTC) ve Gerçek Para Ödemeleri Yakında

  Mt. Gox yetkili kuruluşu, Bitcoin ve gerçek para tazminatları için beklentileri yükselten ödeme takvimini güncelledi. Muhtemel ödeme tutarları, ödeme yöntemleri ve bunun alacaklılar için ne anlama geldiği hakkındaki en son gelişmeleri öğrenin.

  Bitcoin Halving Kripto İlgisini Yeniledi: Uzmanlar Fiyat Etkisi ve Sektör Büyümesi Üzerine Tartışıyor

  Bitcoin halving'in kripto para yatırımlarına bakışı nasıl şekillendirdiğini keşfedin. Olayın BTC fiyatı, sektörün büyümesi ve kod odaklı tasarımın rolü üzerindeki olası etkisine dair uzman görüşleri bu makalede.

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Bitcoin Yarılanması Sonrası Dönem Başladı: Altcoin Rallisi Beklentisiyle Hakimiyet İstikrar Kazanıyor

  Bitcoin'in son yarılanmasının ardından ortaya çıkabilecek altcoin başarısının temellerini oluşturabilecek kripto para piyasasının değişen dinamiklerini keşfedin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?