Altcoin Fiyat Analizi: LINA ve MATIC İçin Hedef Neresi?

Altcoins-1024x576-1-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin’in yükselişi genel kripto para piyasasının toparlanmasına sebep oldu. Ek olarak Bitcoin hakimiyetinin düşmesi altcoinleride harekete geçirdi. Altcoin pariteleri çoğu yatırımcılarını sevindirecek yükselişler yaşadı. Fakat bu yükselişlerin nereye kadar süreceği ise merak konusu. Önemli destek direnç seviyeleri hangi seviyelerdeler? Formasyon hedefleri nereler? İnceleyelim.

LINA/USDT Altcoin Fiyat Analizi

Linear (LINA), sınırsız likidite ile anında sentetik varlıklar oluşturabilen merkezi olmayan bir delta-one varlık protokolüdür. Proje; emtialar, forex, piyasa endeksleri ve diğer tematik sektörler gibi geleneksel varlıkları, Linear sentetik varlık belirteçlerinin oluşturulmasını destekleyerek kripto para sektörünü hedef alıyor.

LINA çoğu altcoin gibi Bitcoin ile hareket etse de grafiğinde göze çarpan pozitif formasyonlar yatırımcılarını heyecanlandırıyor. Ek olarak LINA, günlük grafiğinde şuan çok önemli bir direnç bölgesinde bulunuyor. Bu direncin aşılması yukarı yönlü sert hareketlere sebep olabilir.

lina-08.11
LINA/USDT günlük grafiği

LINA yazım sırasında 0.0485 seviyelerinden işlem görüyor. Direnç bölgesinde bulunan altcoin için aşağı yönlü sarkmalarda ilk destek seviyesi 0.0425 dolar seviyesinde bulunuyor. Ek olarak daha sonraki destek seviyesi ise 0.030 dolar seviyelerinde bulunuyor.

LINA günlük grafiğindeki W formasyonunun hedefi güçlü direnç bölgesi olan 0.073 dolar seviyelerinde bulunuyor. Fakat formasyon hedefinin gelebilmesi için öncelikle Bitcoin’in aşağı yönlü sert hareketler yapmaması gerekir.

MATIC/USDT Analizi

Polygon diğer ismiyle Matic Network, Ethereum ağında ölçeklendirme ve altyapı geliştirme sunmak üzere yapılandırılmış, kullanımı kolay bir platformdur. Projenin temelleri, çoklu uygulama türleri oluşturmayı destekleyen, modüler ve esnek bir altyapı olan Polygon SDK üzerine kurulmuştur.

MATIC yazım sırasında 1.35 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ek olarak güçlü bir direnç seviyesini aşan altcoin için hedef yukarı gibi gözükse de hacmin düşüklüğü göze çarpıyor.

matic-08.11
MATIC/USDT günlük grafiği

Altcoin için ilk destek seviyesi 1.2 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ek olarak daha aşağı yönlü sarkmalarda ise takip edilmesi gereken destek seviyesi 1 dolar seviyelerinde bulunuyor.

Hacmin artışı ile birlikte yukarı yönlü sert hareketler görülebilir. Ek olarak MATIC için ilk direnç seviyesi 1.7 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin aşılması altcoini 2 dolara seviyelerine kadar çıkartabilir.

İşleme girmeden önce Bitcoin‘in fiyat hareketleri göz ardı edilmemelidir. Çünkü sert fiyat hareketleri altcoinlerin çoğunu olumsuz etkilemektedir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster