Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriAltcoin Fiyat Analizi: LINA ve MATIC İçin Hedef Neresi?

  Altcoin Fiyat Analizi: LINA ve MATIC İçin Hedef Neresi?

  -

  Bitcoin’in yükselişi genel kripto para piyasasının toparlanmasına sebep oldu. Ek olarak Bitcoin hakimiyetinin düşmesi altcoinleride harekete geçirdi. Altcoin pariteleri çoğu yatırımcılarını sevindirecek yükselişler yaşadı. Fakat bu yükselişlerin nereye kadar süreceği ise merak konusu. Önemli destek direnç seviyeleri hangi seviyelerdeler? Formasyon hedefleri nereler? İnceleyelim.

  LINA/USDT Altcoin Fiyat Analizi

  Linear (LINA), sınırsız likidite ile anında sentetik varlıklar oluşturabilen merkezi olmayan bir delta-one varlık protokolüdür. Proje; emtialar, forex, piyasa endeksleri ve diğer tematik sektörler gibi geleneksel varlıkları, Linear sentetik varlık belirteçlerinin oluşturulmasını destekleyerek kripto para sektörünü hedef alıyor.

  LINA çoğu altcoin gibi Bitcoin ile hareket etse de grafiğinde göze çarpan pozitif formasyonlar yatırımcılarını heyecanlandırıyor. Ek olarak LINA, günlük grafiğinde şuan çok önemli bir direnç bölgesinde bulunuyor. Bu direncin aşılması yukarı yönlü sert hareketlere sebep olabilir.

  lina-08.11
  LINA/USDT günlük grafiği

  LINA yazım sırasında 0.0485 seviyelerinden işlem görüyor. Direnç bölgesinde bulunan altcoin için aşağı yönlü sarkmalarda ilk destek seviyesi 0.0425 dolar seviyesinde bulunuyor. Ek olarak daha sonraki destek seviyesi ise 0.030 dolar seviyelerinde bulunuyor.

  LINA günlük grafiğindeki W formasyonunun hedefi güçlü direnç bölgesi olan 0.073 dolar seviyelerinde bulunuyor. Fakat formasyon hedefinin gelebilmesi için öncelikle Bitcoin’in aşağı yönlü sert hareketler yapmaması gerekir.

  MATIC/USDT Analizi

  Polygon diğer ismiyle Matic Network, Ethereum ağında ölçeklendirme ve altyapı geliştirme sunmak üzere yapılandırılmış, kullanımı kolay bir platformdur. Projenin temelleri, çoklu uygulama türleri oluşturmayı destekleyen, modüler ve esnek bir altyapı olan Polygon SDK üzerine kurulmuştur.

  MATIC yazım sırasında 1.35 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ek olarak güçlü bir direnç seviyesini aşan altcoin için hedef yukarı gibi gözükse de hacmin düşüklüğü göze çarpıyor.

  matic-08.11
  MATIC/USDT günlük grafiği

  Altcoin için ilk destek seviyesi 1.2 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ek olarak daha aşağı yönlü sarkmalarda ise takip edilmesi gereken destek seviyesi 1 dolar seviyelerinde bulunuyor.

  Hacmin artışı ile birlikte yukarı yönlü sert hareketler görülebilir. Ek olarak MATIC için ilk direnç seviyesi 1.7 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin aşılması altcoini 2 dolara seviyelerine kadar çıkartabilir.

  İşleme girmeden önce Bitcoin‘in fiyat hareketleri göz ardı edilmemelidir. Çünkü sert fiyat hareketleri altcoinlerin çoğunu olumsuz etkilemektedir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler