Altcoin Fiyat Analizi: ETH, IOTA, BTT İçin Hedef Neresi?

altcoins2-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Altcoin piyasası Bitcoin’in 48.000 doların üzerine çıkması ile alımları teşvik etti. Ancak patlamaya yol açmadı. Ethereum 3290.27 dolar ile 2977.68 dolar arasında konsolide oldu. IOTA ise 1.11 dolar ile bir sonraki direncine yükselmeye çalışırken %5.1 sıçradı. Ayrıca, sürekli daha yüksek yüksek seviyelerle BitTorrent $ 0.0046 direnç seviyesinin üzerine çıkabilir.

ETH/USDT Fiyat Analizi

Ethereum son 24 saatte %2.5 yükseldi ve 3290 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Konsolidasyon belirtileri yanıp sönerken kendisini 2977,68 dolar destek seviyesinin üzerinde sabitledi. Eğer fiyatlar yaklaşan işlem seanslarında aynı seviyede kalırsa, ETH 3322.80 doları test etmek için yukarı doğru sert hareket edebilir.

ethereum-altcoin-08.21
ETH/USDT 4 saatlik grafiği

Ancak teknikler 4 saatlik grafikte karışık sinyallere işaret etti. Awesome Oscillator yeşil sinyal çubuklarına dikkat çekti ve pozitif fiyat eylemini vurguladı. Ek olarak göreceli güç endeksi 60 seviyesinin yakınında durduğu için alım gücü ayı bölgesinden geri döndü.

MACD ayrıca, histogramındaki yeşil çubukların son birkaç seansta geri çekilmesine rağmen, boğa sinyalleri yaktı. Fiyatın tersine dönmesi durumunda Ethereum 2977,68 dolardan destek alabilir.

IOTA/USDT Fiyat Analizi

IOTA son bir gün içinde grafiğinde %18 sıçradı ve yazım sırasında 1.09 dolar olarak fiyatlandı. Altcoin, 0.96 dolar destek seviyesinin üzerindeyken 1.11 dolarlık anlık direncine dokunmaya hazırlandı. Teknikler IOTA için oldukça olumlu kaldı.

iota-08.21
IOTA/USDT 4 saatlik grafiği

IOTA 1.11 doların üzerinde kalmayı başarması durumunda 1.21 dolar direncini test etmeyi hedefleyebilir. MACD histogramda yeşil çubuklar sergiledi. Bollinger Bantları ayrışma gösterdi. Bu da piyasalardaki oynaklığın artma olasılığının yüksek olduğunu gösterdi.

Awesome Oscillator yeşil sinyal çubukları yaktı. Öte yandan aşağı yönlü hareketlerde IOTA için destek seviyeleri 0.96 ve 0.79 dolarda yer alıyor.

BTT/USDT Altcoin Fiyat Analizi

BTT son 24 saatte %10 yükseldi. Altcoin 0.00445 dolardan işlem görüyor. Ek olarak BTT yazım sırasında yataya bağlı bir şekilde hareket ediyordu. Altcoin daha yüksekler oluşturmaya devam ederse 0.0046 ve 0.0049 dolar direnç seviyelerinden tepki alarak gerileyebilir.

BTT-08.21
BTT/USDT 4 saatlik grafiği

Göstergeler piyasada karışık fiyat hareketi sergiledi. Fakat Awesome Oscillator yeşil sinyal çubuklarına dikkat çekti. Ayrıca yatırımcılar için bir satın alma sinyali gösterdi. Buna bağlı olarak, Göreli güç endeksi yarım çizginin üzerinde hareket etti. Bu da alım baskısının güç kazanmasına işaret ediyordu.

Macd histogramında, ayı geçişini geçirmenin eşiğinde olduğu için geri çekilen yeşil çubuklar görüldü. Ek olarak aşağı yönlü hareketlerde BTT 0.0040 ve 0.0035 dolar destek seviyelerine düşebilir.

Ek olarak genel kripto para piyasası Bitcoin etrafında şekillendiğinden dolayı yatırımcıların lider kripto para biriminin fiyat hareketlerini de takip etmeleri önemlidir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster