Altcoin Fiyat Analizi: EOS, Tron (TRX), Waves

analiz-7

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Altcoin piyasası Bitcoin’in yatay hareketleri ile yükselişe geçti. Tron %12’lik önemli bir artış kaydetti ve 0.095 dolar seviyesini test etti. WAVES %29’luk keskin bir ralli ile piyasanın en çok yükselen ilk on kripto parası arasında yer aldı. Ek olarak, EOS son kayıplarını % 6 oranında tersine çevirdi. Ancak fiyat ivmesi satıcıları desteklemeye devam etti.

EOS/USDT Fiyat Analizi

EOS yazım sırasında son 24 saatte %6 yükselerek 4.9 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Fiyat artışına rağmen 4 saatlik grafikte, mum çubukları 20-SMA’nın altındaydı. Bu, piyasa üstünlüğünün ayılarda olduğunu belirtiyor.

Göreli Güç Endeksi alım baskısının düşük olduğunu gösterdi. Ancak altcoin, aşırı satış bölgesinden yönünü yukarı verdi. Alım baskısı düzelmezse, EOS 4,54 dolar civarındaki bir aylık en düşük seviyesine dokunmak için aşağı yönlü hareket edebilir.

eos-altcoin-09.09

MACD’nin kırmızı histogramları son birkaç işlem seansında kısaldı. Ek olarak Awesome Oscillator’de yeşil sinyal çubukları gözlendi.

Yukarı yönlü hareketlerde ilk direnç seviyesi 5.10 dolarda bulunuyor. Bu seviyenin üzerinde kalıcı kapanışlar yapılması halinde 5.48 dolar direnç seviyesi test edilebilir. Yukarı yönlü sert hareketlerde ise 6.3 dolar direnç seviyesi test edilebilir.

TRX/USDT Fiyat Analizi

TRON son 24 saat içinde %10’un üzerinde artarak 0.095 dolar direnç seviyesini test etti. Altcoin yazım sırasında 0.94 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ek olarak 1 hafta önceki seviyelerden işlem görüyor. Yukarı yönlü hareketlerde TRX için ilk direnç seviyesi 0.104 dolar seviyelerinde bulunuyor.

trx-altcoin-09.09

TRX için teknik göstergeler pozitife döndü. MACD’de kırmızı histogramlar kısaldı ve yeşil çubuklar gözlendi. Ek olarak Muhteşem Osilatör’de yeşil sinyal çubukları görülüyordu. Chaikin Osilatörü ise sermaye girişlerinde düşüş olduğunu gösteriyor.

Aşağı yönlü hareketlerde ilk destek seviyesi 0.081 dolar seviyesinde bulunuyor. Bu seviyenin altındaki kapanışlar ile 0.07 dolar seviyeleri test edilebilir.

WAVES/USDT Altcoin Fiyat Analizi

WAVES son 24 saat içinde %20’den fazla artarak yazım sırasında 33 dolar direnç seviyesinden işlem görüyor. Ek olarak altcoin 4 saatlik 20-SMA’sının üzerinde işlem görüyor. Bu da piyasa üstünlüğünün boğalarda olduğunu gösteriyor. Ayrıca teknik göstergeler piyasa genelinde yükselişe işaret etti.

waves-altcoin-09.09

MACD’de boğa çaprazından sonra kırmızı histogramlar görüldü. Muhteşem Osilatör’de yeşil sinyal çubukları görüldü. Ek olarak Göreceli Güç Endeksi, alım gücünün pozitif kalmasıyla boğa bölgesinin içinde yer aldı.

WAVES için aşağı yönlü hareketlerde ilk destek seviyesi 30.7 dolarda bulunuyor. Ek olarak bu seviyenin altındaki kapanışlar ile 27 dolar seviyeleri test edilebilir. Ancak aşağı yönlü sert hareketlerde ise 22.4 dolar seviyeleri test edilebilir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster