Ana SayfaHaber"Zaradar" Çekirdek Geliştiricisinin Kaldırılmasına İlişkin Teklif: 50 Milyar Terra Luna Classic Yakımı

“Zaradar” Çekirdek Geliştiricisinin Kaldırılmasına İlişkin Teklif: 50 Milyar Terra Luna Classic Yakımı

-

Terra Luna Classic topluluğunun toplam LUNC yakımı 50 milyara ulaştı; Çekirdek geliştirici Zaradar’ı görevden alma önerisi oylanıyor.

LUNC Oylaması: Zaradar’ın Kaldırılmasına İlişkin Öneri

11383 numaralı “Q2’de Zaradar’ı L1’den Kaldır” önerisi son zamanlarda oylamaya sunuldu. Öneri, Joint L1 Task Force’unun ana geliştiricilerinden Tobias “Zaradar” Anderson’ın kaldırılmasını amaçlamaktadır. Öneri, Zaradar’ın Terra Luna Classic zincirine fayda sağlamadığını ve Q2’de başka bir kurumla değiştirilmesi gerektiğini iddia etmektedir. Ayrıca, zincire çalışmak sadece kodlama becerileri değil, profesyonellik gerektirdiğini de savunmaktadır.

Terra Classic Revival Roadmap’inin arkasındaki önemli kişilerden biri olan Alex Forshaw şunları söyledi: “Zaradar kişiliğinin kültü her şeyden önceliği olmakla birlikte, özellikle de topluluğu eğitmek, Ed’in geçici bir süre ara verdiği ve yaklaşık 9 ay daha etrafında olmayacağı (9 ay veya daha fazla) için uygun değildir.” Tobias Anderson önerideki ifadeleri reddetti ve LUNC geliştirmelerine devam edecek.

Classy Kripto öneriyi “olgunlaşmamış” olarak nitelendirirken, LUNC DAO “en küçük çaplı yaklaşım olduğunu” söyledi. Şu ana kadar, öneriye %56.74 “Hayır” ve %42.88 “Veto ile Hayır” oyları geldi. Bu, Terra Luna Classic topluluğunun Zaradar’ı desteklediğini gösteriyor. LUNC DAO, TCB @THORmaximalist, Classy’nin Sphere, CryptoKing Burn And Build, lunc_nymph ve diğerleri gibi validatörler öneriye karşı oy kullandı.

LUNC Haberi: 50 Milyar Terra Luna Classic Yakıldı

Aynı zamanda, Terra Luna Classic topluluğunun toplam LUNC yakma miktarı yaklaşık 50 milyara ulaştı. Cremation Coin 52 milyon LUNC token’ı yaktı ve yakma miktarı 93 milyonu aştı.

Binance, yakılma mekanizmasını geri getirmek için son olarak 8.85 Milyar LUNC token’ı yaktı. Ayrıca, LUNC DAO haftalık olarak 1.68 milyon LUNC token’ı yakma adresine göndermeye devam ediyor. LUNC fiyatı, son 24 saatte %2 düşüşle $0.0001428 seviyesinde işlem görmekte ve bir haftada %14 düşüş yaşamaktadır.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin Likidasyonları, Traderların Dip Öncesinde 30.000 Dolara Vuracağı Umuduyla Kayboluyor

Bitcoin piyasa volatilitesi, yandan ticaretin boğa BTC fiyat tahminlerini yakın vadeli olarak soğutmasıyla sönüyor.

Federal Reserve, Custodia Bank’ı Kınayarak, Kripto Endüstrisini ve Kendisini Tehlikeye Attığını Söylüyor.

Federal Rezerv, Custodia Bank'ın Federal Rezerv Sistemi üyesi olma başvurusunu reddetme nedenlerini detaylandırdı.

Nasdaq, Q2’nin sonuna kadar kripto saklama hizmeti başlatmayı planlıyor.

New York'taki Nasdaq Borsası, Bloomberg'in 24 Mart'ta bildirdiğine göre ikinci çeyreğin sonuna kadar kripto saklama hizmeti sunmayı planlıyor.

Eski Coinbase CTO’su, ABD Dolarının Başarısız Olabileceğini Söyleyip Bitcoin’i Övüyor

Coinbase eski CTO'su Balaji Srinivasan, ABD Doları'nın (USD) çökemeyecek kadar büyük olmadığını ve Bitcoin'in (BTC) küresel rezerv para birimi olarak yerini almasını bekliyor.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler