Pazartesi, Ocak 18, 2021

XRP Yorumu! XRP Fiyatı Ne Olacak ? Beklenen Gün Geldi!

XRP Fiyatı Ne Olacak

XRP kripto para biriminin arkasındaki blockchain tabanlı ödeme firması Ripple, uzun bir süreden beri XRP ile ilgili davalarla boğuşuyor. Bu süreç XRP Fiyatı ne olacak? durumunu olumsuz etkilemeye devam ediyor. XRP Fiyatı Ne Olacak ? Beklenen Gün Geldi! ABD içerisinde bu konuda Ripple’a karşı çeşitli toplu davalar açıldı ve bunların hedef noktası ise hep aynı oldu. XRP yorumu ve fiyat analizi!

“XRP bir menkul kıymettir.”

Bitcoin (BTC) ve Ethereum‘un (ETH) birer menkul kıymet olmadıkları ABD’li regülatörler tarafından tasdik edilse de, XRP konusunda böyle bir adım atılmaması da endişeleri daha da arttırıyor. Önümüzdeki 15 Ocak tarihinde ise hem XRP hem de Ripple için ölüm kalım anı olabilir. XRP’nin menkul kıymet olduğuna dair açılan dava, 15 Ocak tarihinde ABD Kuzey Kaliforniya Bölge Mahkemesi’nde Yargıç Phyllis J. Hamilton tarafından görülecek.

XRP Yorumu! XRP Fiyatı Ne Olacak ? Batacak Mı Yoksa Çıkacak Mı?

Duruşmanın sonlarında Hamilton’un XRP’nin bir menkul kıymet olup olmadığına dair son kararı vereceği ve ya XRP Fiyatı ‘nı batıracağı, ya da değerini ciddi bir şekilde yükselteceği tahmin ediliyor. Ripple, XRP’nin bir menkul kıymet olmadığına dair mahkemeye çeşitli başvurularda bulundu ve bunun menkul kıymet olması durumunda bile davanın zaman aşımına uğraması gerektiğini ifade etti.

Davayı açan Bradley Sostack 2013 yılından 2015 yılına kadar lisanssız menkul kıymet satışı yapıldığını iddia etmişti. Ripple’ın bütün bunlara rağmen lisanssız menkul kıymet satışı yaptığının ilan edilmesi, firmaya rekor bir ceza getirebilir ve XRP değer hiç tahmin edilmediği kadar düşük bir seviyeye gerileyebilir. Ripple’ın davadan kurtulması ise kesinlikle belirsizlikleri bitirip XRP yatırımcılarını sevindirebilir.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺28.70
  THYAO.IS₺13.23
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.42
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.18