Vitalik Buterin, Elon Musk’ın Piyasaya Etkisini Yorumladı!

Ethereum (ETH) kurucu ortağı Vitalik Buterin, Elon Musk'ın piyasaya etkilerini yorumladı. Ona göre kripto para piyasası Elon Musk'a karşı direnç kazanacak.

vitalik buterin
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bilindiği üzere Elon Musk, kripto para piyasasında yaptığı etkiler ile biliniyor. Köpek temalı kripto paralara Twitter üzerinden gösterdiği ilgi ile bu kripto paraların astronomik şekilde yükselmesine neden oldu. Ayrıca sahibi olduğu Tesla şirketinin de Bitcoin ile ödeme almasını durdurmasının ardından Bitcoin fiyatında büyük bir düşüş meydana geldi ve Elon Musk, büyük tepki topladı.

Bu noktada açıklamalarda bulunan 27 yaşındaki Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, Elon Musk’ın kripto para piyasasına etkisini yorumladı. Ona göre Elon Musk’ın kripto para piyasasına olan etkilerine karşı, piyasa bağışıklık kazanacak.

Elon Musk’ın attığı Tweet’ler, geçtiğimiz yıl ve bu yıl olmak üzere büyük etki yarattı. Ancak piyasaların bunu öğreneceğini düşünüyorum. Elon sonsuza dek bu etkiye sahip olmayacak. Kripto para piyasası şu an Elon Musk’ın Tweet’lerinin etkisinde olsa da buna bağışıklık kazanacak.

Ayrıca Buterin, açıklamalarında Elon Musk’ın kötü niyetinin olmadığını düşünüyor.

Onun dünyadaki sayılı milyarderlerden biri olması, Tesla ve SpaceX’i yönetmesi nihayetinde onun bir insan olduğu gerçeğini değiştirmiyor. İnsanlar köpek temalı paralar konusunda çok heyecanlanıyor. Elon’un bunların hiçbirinde kötü niyetli bir insan olduğunu düşünmüyorum.

Elon Musk’ın kripto para piyasasındaki etkisini ölçmek için yapılan araştırmanın verilerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!