VeChain (VET) Yorum Analizi: Majör Direnç Kırıldı!

analiz-17

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

VeChain (VET) coin kripto para borsasının önemli coinlerinden biri. Son günlerdeki yükseliş dalgası ile yatırımcısını mutlu eden VET coin için destek seviyeleri nereler? VET coin kripto para borsasında 22. sırada yer alıyor. Genel görünümü ve teknik analiz yorumunu beraber inceleyelim.

VET Coin Genel Yorum Analiz

Vet

VET coin genel yorum analizini inceleyelim. Genel görünümde son yükseliş dalgasının oldukça pozitif olduğunu söylemeliyiz. Majör direnç hattını aşmayı başaran VET coin için görüntü olumlu gözükmekte. Mavi kutu üzerinde kalıcılık sağlanması VET coinin daha üst hedeflere gitmek istemesi için makul bir sebep.

Kripto para borsasında Bitcoin‘in son hareketleri markete güven veriyor. Fakat olası bir düşüş durumunda VET coin için destek seviyeleri bu kadar mı? Yükseliş devam ederse test etmek isteyeceği seviyeler nereler? Beraber teknik analizi yorumlayalım.

VET Coin Teknik Analiz Yorumu

Vet

VET coin teknik analiz yorumunu incelediğimizde karşımıza diğer yapılar da çıkıyor. Alım baskısını simgeleyen bir yükselen trendimiz mevcut (kırmızı çizgi). Fakat VET coin bu trendden uzaklaşmış durumda. Olası bir düşüş ihtimalinde bu trend seviyesi test edilebilir.

Yükselen trend seviyesi $0.15 seviyesi olup, aynı zamanda etrafında yatay destek bölgesi de bulunmakta. Bu seviye ve çevresinin alıcılı bölge olduğunu söyleyebiliriz.

Diğer taraftan baktığımızda önemli direnç seviyeleri de mevcut. Bu direnç seviyeleri geçmişte fiyat üzerinde önemli etkilere sahip olmuş diyebiliriz. Olası bir yükseliş senaryosunda bu seviyeler üzerinde her kalıcılık, diğer direnç seviyelerinin testini sağlayabilir.

VET Coin Destek ve Dirençler

Zayıf Direnç $0.224
Zayıf Direnç $0.185
Güçlü Destek $0.157 – $0.143
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster