Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriVeChain (VET) Direnci Kırabilecek mi?

  VeChain (VET) Direnci Kırabilecek mi?

  -

  VET Simetrik Üçgen Formasyonunda İşlem Görüyor!

  VET-03-26-01

  Simetrik üçgen formasyonu içerisinde işlem gören VET, direnç seviyesinden ret yedi. Bunun sonucunda destek seviyesine kadar gerilemesi muhtemel görünüyor.

  Ancak mor kutu ile gösterilen destek seviyesinden yukarı yönlü tepki alabilir. Bu seviyede tutunamaz ise formasyonun desteğine kadar düşüş kaydedebilir.

  Ayrıca formasyon desteğinde de tutunamaması durumunda 0,044 dolar seviyesinde de desteği bulunuyor.

  Yükseliş durumunda ise 0,061 dolar seviyesindeki direncini test edebilir. Bu seviyenin kırılımı sonucunda da yükselişe devam etmesi muhtemel görünüyor.

  Göreceli Güç Endeksi (RSI) 57 seviyesinde seyrettiği için hem aşırı alım hem de aşırı satım bölgesine eşit uzaklıkta bulunuyor.

  Kısa Vadeli Fiyat Analizi

  VET-03-26-02

  Saatlik grafikte bakıldığında düşen trendi kırdığı görülüyor. Bu kırılım sonucunda 0,061 dolardaki direncine kadar yükselebilir. Ancak bu seviyeden ret yemesi durumunda 0,05 dolarda bulunan destek seviyesine kadar gerileme kaydedebilir.

  Bu kırılımın doğrulanması içinse yeşil dikdörtgen ile gösterilen alanı destek olarak doğrulaması gerekiyor.

  Yükselişin devamında ise 0,069 dolardaki direncine ulaşabilir. Bu seviyeye ulaştıktan sonra kırılım gerçekleşirse trendi tersine çevirerek yükselişe geçebilir.

  Ek olarak sarı dikdörtgen ile gösterilen talep bölgesine kadar düşüş yaşarsa, büyük olasılıkla tepki alabilir.

  RSI 56 seviyesinde bulunuyor. Bu durumda hem yükseliş hem düşüş gerçekleşebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler