SafePal (SFP) Destekten Tepki Almayı Başardı!

Destek seviyesinde tutunmayı başaran SFP için önemli destek ve direnç seviyelerini inceleyelim.
analiz-11

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

SFP Yukarı Yönlü Harekete Devam Ediyor

SFP-03.25-1

Düşen bir trendde işlem gören SFP, önemli destekten tepki almayı başardı. Bu 0,6 dolar seviyesinde bulunan destek seviyesi oldukça güçlü görünüyor.

Yükselişin devam etmesi durumunda 0,95 dolarda bulunan direnci test etmek isteyecektir. Bu seviyenin kırılımı doğrultusunda günlük grafikte MA200’ün üzerine çıkmak isteyecektir.

Boğaların güç kazanması durumunda da 1,76 dolardaki direncine ulaşmak isteyecektir.

RSI ise yaklaşık 61 seviyesinde bulunuyor. Bu da yükseliş durumunda önünde çok fazla bir alan olmadığı anlamına geliyor. Kısa süreli bir düşüş sonrasında yükselişe geçmesi daha sağlıklı olacaktır.

MACD göstergesine bakıldığında ise orta seviyenin üzerine çıktığı görülüyor. Bu orta seviyenin altında bulunması düşüş trendini desteklemektedir. Üzerine çıktığı için de yükseliş trendinde işlem görmesinin ihtimalinin yüksek olduğunu gösteriyor.

Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

SFP-03.25-2

Oldukça kritik bir direnç seviyesine yaklaşan SFP, bu seviyeyi kırmak için güç harcayacaktır. Ancak kırılım gerçekleşmezse olası düşüş durumunda 0,6 dolar seviyesine kadar gerileyebilir.

Olası yükseliş senaryosunda ise 0,9 dolardaki direnci kırdıktan sonra 1,24 dolara kadar ulaşabilir. Boğalar güç kazanırsa bu sefer de 1,55 doları test etmek isteyecektir.

Ayılar ise piyasadan çekilirse 1,93 dolar seviyesine kadar yükseliş kaydedebilir. Bu seviyeyi kırdıktan sonra destek olarak doğrulamayı başarırsa 2,55 dolar olan direncine ulaşabilir.

Ayrıca bir sonraki direncine ulaşabilmesi içinse şu anki fiyatından yaklaşık yüzde 366 kazanç sağlaması gerekiyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster